Описание    
По вопросам приобретения обращайтесь:
ООО „Научно-производственная компания «Квадрат»“,
Лебидинская, 3, оф. 121, г. Харьков
телефон +38 050 406 55 77
факс +30 057 736 03 43
www.quantum.ua
Вернутся к списку

Quantum, Комплексне хелатне добриво Квантум – Бобові

Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення бобових культур (соя, горох та ін.), а також для обробки насіння. Містить підвищену кількість молібдену та кобальту та збалансоване співвідношення інших елементів.

Склад: N-0%, P2O5-5%, K2O-7%, SО3-1.2%, Fe-1.0%, Zn-0.8%, Cu-0.8%, Mn-0.8%, B-0.4%, Mo-0.3%, Co-0.1%, Ni-0.01%, гумінові речовини, амінокислоти.

pH 7,5÷8,5; p=1,15÷1,25 кг/л
  • Збільшення енергії проростання та польової схожості обробленого насіння;
  • Підсилення азотфіксації;
  • Підвищення жаро- та посухостійкості;
  • Збільшення кількості квіток та їх краще запилення;
  • Приріст урожайності на рівні 10-20%;
  • Збільшення вмісту білка у зерні;

Технологія застосування та дози:

Передпосівна обробка насіння

Норма витрати - 3 л на 1 тонну насіння.

Насіння обробляють стандартним способом, наприклад, за допомогою протруюючих машин.Спочатку готують розчин протруйника, при цьому початкову кількість води зменшують на відповідну дозу мікродобрива, а потім додають у цей розчин мікродобриво «Квантум», доводячи таким чином кінцевий об`єм до номінального.

Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів. Для цього потрібно виконати тестове приготування - суміш не повинна випадати в осад. Можливе незначне помутніння. Оброблене насіння просушити або висівати безпосередньо після обробки.

Листове (позакореневе) підживлення

  • 1 л/га «Квантум-Бобові» у фазі 3-5 листків.
  • 3 л/га «Квантум-Бобові»» + 0,5 л/га «Квантум-Бор-Актив» у фазі бутонізації - початку цвітіння.

У цю фазу рекомендується проводити позакореневе підживлення мікроелементами з додатковим внесенням бору (для зменшення абортивності бобів) разом з карбамідом із розрахунку 5-15 кг/га. У цей час інтенсивність симбіотичної фіксації азоту знижується, в той час як соя особливо потребує азоту для отримування врожаю насіння. Крім того, дефіцит азоту у цей період знижує стійкість рослин до посухи.

Витрата робочого розчину - 200-300л/га.

Обробки виконуються стандартними обприскувачами. При застосуванні сучасних обприскувачів з дрібнодисперсним розпиленням можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-100 л/га. Обробки рекомендовано проводити сумісно з карбамідом (5-15 кг/га). Особливу увагу при позакореневому живленні слід приділити вмісту біурету в карбаміді. Його вміст на повинен перевищувати 0,8%, інакше є ризик пошкодити листя рослин.

Можливо також виконувати авіаційну обробку.

Норма витрати при авіаобробці - 1,5 л/га на одну обробку.

Витрата робочого розчину залежить від типу обладнання (перш за все - від типу форсунок) і може складати від 5 до 50 л/га. Можливо виконувати сумісне внесення «Квантуму» разом із засобами захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів - тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння.

© Agromage.com 2000-2015

Перепечатка материалов допустима в случае указания активной ссылки на Agromage.com, а также на автора материала.