Описание    
По вопросам приобретения обращайтесь:
ООО „Научно-производственная компания «Квадрат»“,
Лебидинская, 3, оф. 121, г. Харьков
телефон +38 050 406 55 77
факс +30 057 736 03 43
www.quantum.ua
Вернутся к списку

Quantum, Кукурудза

У процесі вегетації кукурудза поглинає значні кількості мікроелементів. По цинку кукурудза є рослиною-індикатором, тобто найбільш чутлива до цього елемента.

У початковий період свого розвитку, до утворення першого надземного стеблового вузла, кукурудза росте досить повільно, поглинання поживних речовин слабкою кореневою системою невисоке, й дуже важливу роль відіграє наявність елементів живлення в оболонці насіння. Тому особливо важливо для гарного старту провести передпосівну обробку насіння сумішами мікроелементів. Наступний дуже важливий період розвитку кукурудзи – фаза 3-5 справжніх листків. Незбалансованість живлення в цей період майже неможливо компенсувати у майбутні фази, оскільки саме в цей період формуються генеративні органи, що визначають майбутню врожайність. Наступна критична фаза – це 6-9 листків, і саме в цей період виконання підживлення поліпшує озерненість початку кукурудзи.

Компанія «Квадрат» пропонує такі препарати для використання в технології вирощування кукурудзи (як для позакореневого підживлення, так і для обробки насіння):

Квантум-Кукурудза N-0%, P2O5-7%, K2O-9%, SO3-2.5%, Zn-2.5%, Cu-1.2%, Mn-0.6%, B-0.5%, Mo-0.012%, Ni-0.01%, Co-0.003%, гумінові речовини, амінокислотиВисококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення кукурудзи, а також для обробки насіння. Містить переважну кількість цинку.
Квантум – БОР АКТИВ (B-14%, N-6%, Mo-0,04%, Cu, Zn)Концентроване борне добриво, що містить бор в органічній формі; застосовується для листового підживлення культур, чутливих до нестачі бору (ріпак, буряки, соняшник, виноград, овочі та ін.). Завдяки активній органічній формі бору і наявності у його складі хелатів молібдену та міді, препарат легко засвоюється рослинами.

Технологія застосування та дози:

Передпосівна обробка насіння

Норма витрати – 3,5 л добрива «Квантум-Кукурудза» на 1 тонну насіння.
Насіння обробляють у стандартний спосіб, наприклад, за допомогою протруюючих машин чи в заводських умовах. Спочатку готують розчин протруйника, при цьому початкову кількість води зменшують на відповідну дозу мікродобрива, а потім додають у цей розчин мікродобриво «Квантум», доводячи таким чином кінцевий об’єм до номінального.

Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів. Для цього потрібно виконати тестове приготування – суміш не повинна випадати в осад. Можливе незначне помутніння. Оброблене насіння просушити або висівати безпосередньо після обробки.

Листове (позакореневе) підживлення

1) 1 л/га «Квантум-Кукурудза» у фазі 2-4 справжніх листків.
У цю фазу формуються генеративні органи, що визначають майбутню урожайність.

2) 3 л/га «Квантум-Кукурудза» + 0,5 л/га «Квантум-Бор Актив» у фазі 6-8 листків.
Ця обробка має особливий вплив на озерненість початку.

Витрати робочого розчину – 200-300 л/га. Обробки виконуються стандартними обприскувачами. При застосуванні сучасних обприскувачів з дрібнодисперсним розпиленням можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-100 л/га.

Обробки рекомендовано проводити сумісно з карбамідом (5-15 кг/га). Особливу увагу при позакореневому живленні слід приділити вмісту біурету в карбаміді. Його вміст на повинен перевищувати 0,8%, інакше є ризик пошкодити листя рослин.

Можливо також виконувати авіаційну обробку. Норма витрати при авіаобробці – 1,5 л/га на одну обробку. Витрата робочого розчину залежить від типу обладнання перш за все – від типу форсунок) і може складати від 5 до 50 л/га.

Можливо виконувати сумісне внесення «Квантуму» разом із засобами захисту рослин. Перед застосуванням бакових сумішей рекомендовано перевірити препарати на сумісність. Для цього потрібно виконати тестове приготування робочого розчину – суміш не повинна випадати в осад. Допускається незначне помутніння.

      Очікуваний ефект:
  • Збільшення енергії проростання та польової схожості обробленого насіння;
  • Підсилення стійкості до грибкових та бактеріальних хвороб;
  • Поліпшення озерненості початку;
  • Підвищення жаро- та посухостійкості;
  • Приріст урожайності на рівні 10-20%;
  • Збільшення маси 1000 зерен на 3-5%;
© Agromage.com 2000-2015

Перепечатка материалов допустима в случае указания активной ссылки на Agromage.com, а также на автора материала.