Описание    
По вопросам приобретения обращайтесь:
ООО „Научно-производственная компания «Квадрат»“,
Лебидинская, 3, оф. 121, г. Харьков
телефон +38 050 406 55 77
факс +30 057 736 03 43
www.quantum.ua
Вернутся к списку

Quantum, Ріпак озимий та ярий

Для розвитку ріпака мікроелементи є дуже важливими. Особливе значення мають бор, марганець та молібден. Мікроелементи є активаторами обміну речовин і біохімічних реакцій у рослині. Вони особливо потрібні у ключові стадії розвитку для формування врожаю та якісних показників і часто для отримання високих урожаїв природної забезпеченості ґрунту мікроелементами недостатньо.

Ріпак є борофільною рослиною. Недостача цього елементу може спричинити передчасне осипання бутонів та квіток, що призводить до меншої кількості стручків і тим самим до значного зниження врожайності.

У підживленні мікроелементами ріпак має потребу в період активного росту стебел та пагонів.

А підживлення (особливо бором) у фазу бутонізації - початку цвітіння є особливо ефективним, оскільки сприяє збільшенню кількості квіток та їх кращому запиленню.

Компанія «Квадрат» пропонує такі препарати для позакореневого живлення при вирощуванні озимого та ярого ріпака:

Квантум-Кукурудза N-0%, P2O5-6%, K2O-9%, SO3-3%, Zn-1.2%, Cu-1.2%, Mn-1.2%, B-0.6%, Mo-0.015%, Ni-0.01%, Co-0.003%, гумінові речовини, амінокислотиВисококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення олійних культур (соняшник, ріпак, гірчиця та ін.), а також для обробки насіння. Містить велику кількість цинку, міді та марганцю. Застосовується разом з добривом «Бор-Актив».
Квантум – БОР АКТИВ (B-14%, N-6%, Mo-0,04%, Cu, Zn)Концентроване борне добриво, що містить бор в органічній формі; застосовується для листового підживлення культур, чутливих до нестачі бору (ріпак, буряки, соняшник, виноград, овочі та ін.). Завдяки активній органічній формі бору і наявності у його складі хелатів молібдену та міді, препарат легко засвоюється рослинами.

Технологія застосування та дози:


Листове (позакореневе) підживлення

Осіннє підживлення:

1 л/га «Квантум-Олійні» + 0,5 л/га «Квантум-Бор-Актив» у фазі 4-6 листків (перед зимою).

Слід зазначити, що цю обробку можливо виконувати лише при температурі у момент обприскування не нижчій +10°С та середньодобовій температурі не нижчій +5°С. Зазвичай цю обробку суміщають з обробкою фунгіцидами-ретардантами.

Весняне підживлення:

3 л/га «Квантум-Олійні» + 1 л/га «Квантум-Бор-Актив» у фазі бутонізації (перед цвітінням)

Для підвищення ефективності рекомендується підживлення виконувати у два етапи:

  • 1 л/га ««Квантум-Олійні» + 0,5 л/га «Квантум-Бор-Актив» у фазі весняної розетки – стеблування.
  • 2 л/га «Квантум-Олійні» + 1 л/га «Квантум-Бор-Актив» у фазі бутонізації (перед цвітінням)

Витрати робочого розчину – 200-300 л/га. Обробки виконуються стандартними обприскувачами. При застосуванні сучасних обприскувачів з дрібнодисперсним розпиленням можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-100л/га.

Обробки рекомендовано проводити сумісно з карбамідом (5-15 кг/га) Особливу увагу при позакореневому живленні слід приділити вмісту біурету у карбаміді. Його вміст на повинен перевищувати 0,8%, інакше є ризик пошкодити листя рослин.

Можливо також виконувати авіаційну обробку. Норма витрати при авіаобробці – 1,5 л/га на одну обробку. Витрата робочого розчину залежить від типу обладнання (перш за все – від типу форсунок) і може складати від 5 до 50 л/га.

Можливо виконувати сумісне внесення «Квантуму» разом із засобами захисту рослин. Перед застосуванням бакових сумішей рекомендовано перевірити препарати на сумісність. Для цього потрібно виконати тестове приготування робочого розчину – суміш не повинна випадати в осад. Допускається незначне помутніння.

      Очікуваний ефект:
  • Збільшення кількості квіток та їх краще запилення;
  • Підвищення імунітету рослин;
  • Приріст урожайності на рівні 10-20%;
  • Збільшення виходу олії;
© Agromage.com 2000-2015

Перепечатка материалов допустима в случае указания активной ссылки на Agromage.com, а также на автора материала.