Главная / Пресс-релизы

«АГРОПЛАТФОРМА ЛІМАГРЕЙН» – НОВИЙ ПОГЛЯД НА ЗВИЧНІ РЕЧІ В АГРАРНІЙ СФЕРІ!

2018 – ювілейний рік для компанії «Лімагрейн». І саме цього літа вона розпочинає відкритий польовий діалог між виробником та фермерами з презентації нового концепту – «АГРОПЛАТФОРМА ЛІМАГРЕЙН»!

АГРОПЛАТФОРМА – ЦЕ:

  • Місце для отримання нових знань, обміну досвідом, висвітлення проблематики сучасного ведення сільського господарства
  • Реалізація науково-практичної програми: конференції, круглі столи, дискусії
  • Популяризація продуктів

СТАРТ АГРОПЛАТФОРМИ ЗАПЛАНОВАНИЙ НА 19 ЧЕРВНЯ на базі демонстраційного центру у Вінницькій обл.

Всі заходи 2018 року відбуватимуться зі слоганом – «НАСІННЯ ПІД БУДЬ-ЯКИМ КУТОМ», який розкриває комплексність підходу до кожного етапу агробізнесу.

На відвідувачів чекає насичена ділова і розважальна програма, цікаві спікери та цінні призи за результатами набраних балів.

Реєстрація на заходи відбуватиметься через мобільний додаток LGSEEDS, який можна завантажити на APP STORE та PLAY MARKET.

А вже у серпні гості зможуть накопичувати бали за онлайн-реєстрацію та активність під час заходів і отримувати за це цінні призи.

За 10 років досвіду у «Лімагрейн» з'явилось чимало інноваційних технологій та напрацювань у селекції, які вони і презентують цьогоріч.

Не втратьте нагоду поглянути на насіння озимих зернових та ріпаку під різним кутом!

ВАЖЛИВО: 2018 рік для нас ювілейний, це 10 років успішного ведення бізнесу в Україні. Упродовж цих 10 років нашої присутності на українському ринку вітчизняні виробники отримують високоякісні, адаптовані до конкретних погодно-кліматичних умов продукти.

Нині завдяки селекції «Лімагрейн» вони можуть збирати понад 3,5 т/га соняшнику, 10 т/га кукурудзи, понад 4 т/га ріпаку, понад 100 ц/га пшениці тощо. А це – найкраще визнання для кожної насіннєвої компанії.

  • Представительство Limagrain в Украине
  • ул. Тургеневская, 55 - 04050 - Киев
  • тел./факс: +380 44 484 67 76
  • www.limagrain.ua
  • www.lgseeds.com.ua

Поделиться: