Главная / Пресс-релизы

Agrotravel rizoaktiv started!

А ми в полях! А як інакше оцінювати дієвість інокулянту Ризоактив? Тільки, особисто спілкуючись з покупцями та відвідуючи їхні угіддя!

Саме з цією метою ми відправляємося у Agrotravel rizoaktiv. Два тижні команда компанії «Біонорма» подорожуватиме територією України та завітає у гості до аграріїв, які обрали для своїх полів наш інокулянт. Маршрут простягається через 8 областей та десятки господарств. Неупереджені відгуки, реальні фотографії та нові й нові стимули для самовдосконалення.

Перший день тріпу пройшов дуже продуктивно, а тому маємо для вас перші враження про інокулянт Ризоактив від українських аграріїв.

Назва господарства: ПП Бойко;

Регіон: Хмельницька область, Староконстянтинівський район, с. Йосипівка;

Площа посівів сої: 300 га;

Інокулянт: Ризоактив Р;

Протруйник: Не використовував;

Врожайність минулого року: 25 ц/га.

Дата посіву: 03.05.2018.

Пан Бойко користується інокулянтом Ризоактив вже 4 роки і змінювати його не планує. «Навіщо мені шукати інший? Якість є, результат є!», – сміється аграрій.Як це й заведено у невеликих господарствах, інокулянт ми купуємо на декілька власників. А з фасуванням інокулянту Ризоактив та його ціною – це для нас найоптимальніший варіант.

На багаторазові пропозиції застосувати іноземний інокулянт пан Бойко відповідав чіткою відмовою: «Він коштує десятки тисяч, а результат однаковий. Погляньте, все коріння повністю всіяне бульбочками, навіщо платити більше»!

Назва господарства: ПП «Деменчук»;

Регіон: Житомирська область, Чуднівський район, с. Краснопіль;

Інокулянт: Ризоактив В;

Протруйник: Не використовував;

Врожайність минулого року: 30 ц/га.

Дата посіву: 05.05.2018.

Головний критерій при виборі інокулянту – аби утворювались бульбочки «щоб працював та, звичайно ж, доступна ціна». Ризоактивом користуються вже два роки поспіль. Минулого року вдавалося збирати по 30 ц/га. Вигляд кореневої системи цього року обіцяє отримати ще кращі результати: вона дуже розвинена та повністю вкрита бульбочками. Пан Деменчук не боїться експериментувати з інокулянтами, але наразі марку змінювати не планує.

Agrotravel rizoaktiv триває, не пропустіть нові коментарі!

  • ГК «БІОНОРМА»
  • 03143, Україна, м. Київ,
    вул. Метрологічна, 12
  • Тел. (044)-587-89-11
  • (095) 608-58-52
  • (063) 702-05-30
  • (068) 676-43-41
  • www.rhizoactive.com
  • e-mail: order@rizoaktiv.com

Поделиться: