N-Лок™ Макс стабілізатор азоту в ґрунті (інгібітор нітрифікаціі). Виготовлений на основі інноваційної формуляції OPTINYTE™, N-Лок™ Макс дає змогу довший час зберігати азот, внесений з мінеральними та органічними добривами, в стабільній амонійній формі. Це забезпечує кращу доступність і пролонгацію споживання азоту рослинами, сприяє формуванню вищого врожаю кукурудзи, ріпаку та зернових культур. Тітус Екстра, гербіцид, Corteva
Паспорт:
Діюча речовинанітрапірин, 300 г/л
Препаративна формамікрокапсули, водний концентрат
Упаковка10 л
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

N-Лок™ Макс завдяки інгібуючій дії на бактерії Nitrosomonas уповільнює процес перетворення азоту амонійної форми в нітратну (процес нітрифікації)

  • Подовжує період доступності азоту для культури
  • Забезпечує підвищення кількісних та якісних показників урожаю
  • Зменшує вимивання нітратів та вивільнення закису азоту
  • Підвищує вміст хлорофілу в рослинах
  • Може застосовуватись восени з рідкими органічними добривами
Культура Норма витрати, л/га Фаза внесення Спектр дії Кратність обробок / Термін очікування
Кукурудза, пшениця озима та яра, ячмінь озимий та ярий, ріпак озимий та ярий, рис 1,7 Препарат слід застосовувати до, одночасно чи після внесення мінеральних (рідких або гранульованих) та органічних азотних добрив. N-Лок™ Mакс повинен бути зароблений в ґрунт (культивація, полив, опади 12 мм). Оптимальний строк внесення – рання весна, пізня осінь. Тимчасове пригнічення активності нітрифікуючих бактерій роду Nitrosomonas від 4 до 12 тижнів. 1 за сезон
Перетворення азоту у грунті

N-Лок™ Mакс, інгібуючи життєдіяльність бактерій Nitrosomonas у ґрунті, уповільнює перетворення амонійної форми азотних добрив (NH4+) у нітратну (NO3) (процес нітрифікації).

N-Лок™ Mакс турбується про ефективне використання азотних добрив рослинами, в процесі їхнього росту та розвитку.

Використання N-Лок™ Mакс з азотними добривами на зернових культурах зменшує засвоєння великої кількості нітратів попереджаючи надлишкове споживання азоту та розвиток надмірної вегетативної маси рослин що може привести до вилягання посівів.

Кукурудза в процесі росту порівняно пізно споживає азот. Тож N-Лок™ Mакс піклується про правильний розподіл доступного азоту в залежності від потреби в ньому.

  • Corteva Agriscience
  • вул. Спаська, 30а, м. Київ, 04070, Україна
  • тел.: 0-800-309-309
  • https://www.corteva.com.ua/