ArcGIS for Desktop Basic

Огляд:

ArcGIS for Desktop Basic - настільна геоінформаційна система, що дозволяє робити запити, візуалізувати, редагувати і аналізувати дані. Допомагає виявити географічну складову даних, взаємозв'язки між об'єктами або явищами і визначити нові шляхи розвитку вашого бізнесу.

Використовуючи ArcGIS for Desktop Basic ви можете:
Створювати інтерактивні карти, які взаємодіють з даними через звіти та діаграми, друкувати і вбудовувати оформлені карти в інші документи і додатки.

Економити час, використовуючи шаблони для створення карт в єдиному стилі.

Створювати моделі і скрипти, що описують робочі процеси, для візуалізації та аналізу даних.

Читати, імпортувати і керувати більш ніж 70 різними форматами даних, включаючи дані демографічних досліджень, статистичних служб, креслення САПР, знімки, веб-сервіси, мультимедія та метадані.

Ефективно передавати інформацію шляхом друку, публікації та розподілу ГІС-даних і динамічних елементів (звітів, діаграм) між користувачами.

За допомогою інструментів Пошук, Ідентифікація, Вимірювання, Гіперпосилання витягати з даних інформацію, не доступну при роботі зі статичними картами.

Приймати швидкі, зважені рішення для оперативного реагування на різні ситуації.

Основні функції:

Просторові запити:

ArcGIS for Desktop Basic містить безліч інструментів, робота яких заснована на здійснені запитів до даних: інтерактивний вимір відстані і площі, пошук об’єктів на карті, вибір даних по розташуванню або за атрибутами, доступ до властивостей шарів , ідентифікація об’єктів та багато іншого.

Базові можливості моделювання і аналізу:

Моделювання просторових взаємовідносин - дозволяє провести оцінку зв’язків між різними об’єктами та відобразити результати аналізу у вигляді звітів та діаграм.

Просте редагування об’єктів та інтеграція даних:

Створення та редагування точечних, лінійних і полігональних об'єктів. Версія Basic містить в собі багато зручних інструментів для роботи з геометрією просторових об’єктів , введенню і редагуванню їх атрибутивних значень. Наприклад, одночасне редагування декількох просторових об'єктів.

Аналіз даних:

Використання для аналізу різних типів даних, включаючи дані демографічних досліджень, статистичних служб, креслення САПР, дані дистанційного зондування, веб-сервіси та інше.

Готові до використання набори даних:

До складу ArcGIS for Desktop Basic входить набір даних Esri Data & Maps які щорічно оновлюються та сконфігуровані спеціально ля роботи з Програмними продуктами Esri.

Більш детальну інформацію ви можете знайти в матриці функціональності ArcGIS

  • ESRI Ukraine
  • г.Киев, А. Петрицкого 4,
  • Тел.: +380 (44) 502-41-21
  • www.esri.ua