Применение Новалон Сид Тритмент - первый шаг к высокому урожаю полевых культур.

Передпосівна обробка насіння з давніх-давен використовується у сільському господарстві. Вдосконалюються методи обробки, препарати стають більш технологічними.

Найсучасніший препарат, спеціально створений для передпосівної обробки насіння – висококонцентроване комплексне добриво Новалон Сід Трітмент.

Добриво Новалон Сід Трітмент широко використовується в Україні на польових культурах: ранніх (ячмінь, пшениця) та пізніх ярих (соя, кукурудза, соняшник), а також озимих культурах для передпосівної обробки насіння. За наявністю ознак дефіциту мікроелементів можливе використання у якості листового підживлення.

Унікальна композиція елементів живлення, регуляторів росту, амінокислот, гумінових, фульвокислот та допоміжних компонентів (поверхнево-активні речовини, прилипач) зумовлює високу ефективність при використанні препарату Новалон Сід Трітмент. Виробник – Доктор Тарса - гарантує стабільну якість та ідеальну розчинність добрива.

Склад спеціального концентрованого комплексного добрива Новалон Сід Тритмент.
СкладВміст,%
N, загальний6
N-NH26
P2O510,2
К2O8
СаО0,1
S0,7
Zn (EDTA)2,5
Fe (EDTA)1
Mn (EDTA)0,3
Cu (EDTA)0,5
B0,1
Mo0,01
Регулятори росту0,049
Амінокислоти0,3
Гумінові та фульвокислоти10,3

Дружні та більш ранні сходи

Новалон Сід Трітмент стимулює клітинне ділення у період проростання насіння, що призводить до підвищення енергії проростання та польової схожості насіння.

Високі темпи стартового розвитку

За рахунок вмісту макро-, мезо- та мікроелементів, Новалон Сід Трітмент забезпечує молоді рослини збалансованим мінеральним живленням у перший критичний період розвитку та підвищує стійкість рослин до стресових умов середовища. Зміни у рослин можна побачити візуально – оброблені рослини мають краще розвинену кореневу систему, за рахунок якої швидше , ніж у контролі, формується надземна частина (на фото ліворуч контроль, праворуч – насіння було оброблене добривом Новалон Сід Трітмент).

Обробка насіння добривом Новалон Сід Тритмент забезпечує умови для більш повного розкриття генетичного потенціалу сільськогосподарських культур на початкових фазах розвитку та створює сприятливі передумови для підвищення врожайності (порядку 2-5%) та якості продукції.

Окупність витрат

Обробка насіння добривом Новалон Сід Трітмент – це найдешевший (але високоефективний) спосіб внесення мікроелементів. Витрати на гектар - від 2 грн (кукурудза), це значно нижче, ніж при застосуванні листкового підживлення.

Легкість у використанні

Для обробки 1 т насіння у 15-20 літрах води розчинити добриво Новалон Сід Трітмент у рекомендованій кількості. Обробити насіння, висушити без попадання сонячного проміння.

Новалон Сід Трітмент сумісний з більшістю пестицидів, тому після тесту на сумісність, обробку можна проводити разом з протруйником насіння.

Норми застосування добрива Новалон Сід Трітмент на насінні с/г культур
С/г культуриНовалон Сід Трітмент, кг/т насіння
Зернові колосові0,6
Кукурудза0,75
Соняшник1,8
Ріпак0,6
Рис0,9
Бобові0,75
Баштанні0,6

Добра порада: Якщо Ви не встигли обробити насіння перед посівом добривом Новалон Сід Трітмент, використовуйте листові підживлення добривом Новалон Фоліар.

Поделиться: