Етапи розвитку насіння

У процесі розвитку на материнській рослині насіння проходить три етапи: формування, налив (виповнення) і достигання.

Перший етап – формування насіння. У цей час переважають процеси формоутворення і росту. Морфологічні, фізіологічні і біохімічні ознаки сильно змінюються. Насіння і зародок досягають максимальної величини. Насіння набуває розміру і форми. Для насіння на даному етапі розвитку властива висока інтенсивність дихання (зародка і насінини).

Етап формування насіння у помідора триває 20-25 діб. Вологість насіння висока і становить 90-93%. Схожість насіння у кінці етапу дуже низька і не перевищує 0-5% або відсутня.

Другий етап – налив (виповнення) насіння. Переважають процеси синтезу. У насіння і плодів помідора продовжуються змінюватись морфологічні ознаки (розмір, форма, забарвлення). Плід у помідора наростає інтенсивно, насіння має яскраво-зелене забарвлення. Тривалість етапу становить 15-20 діб. Вологість насіння дещо знижується, але залишається високою – 80-85%. Насіння майже не проростає.

Етап наливу насіння характеризується інтенсивним накопиченням сухої речовини. На кінець етапу в насінні помідора міститься близько 38-40% сухої речовини. Інтенсивність дихання насіння досягає максимального рівня, а в кінці етапу починає поступово знижуватись. У насінні на цьому етапі відбувається посилений синтез жиру та інших запасних речовин.

Третій етап – достигання насіння. У насінні відбуваються складні біохімічні перетворення. Воно набуває характерної форми і забарвлення. Тривалість етапу – 20-25 діб. У помідора на плодах з`являється жовтизна, далі вони стають молочними, тоді бурими, рожевими, на кінець етапу червоніють. Забарвлення насіння змінюється від білого до жовтого.

Вологість насіння знижується до 55-60%, схожість підвищується до рівня 90%.

Поделиться:

Дополнительные материалы по теме: