Фази достигання насіння

На етапі достигання виділено такі фази стиглості насіння: воскова, повна (біологічна), технологічна і господарська.

Воскова стиглість. У помідора на кінець цієї фази плоди набувають молочного ступеня стиглості, насіння починає жовтіти і бути щільним. Вміст сухої речовини досягає максимального значення – 54 %, маса 1000 насінин наближається до максимуму. Вологість насіння знижується. Схожість висока – 90 %.

Повна (біологічна) стиглість. У цій фазі відбувається стабілізація фізіолого-біохімічних процесів, припиняється накопичення сухої речовини в насінні. Інтенсивність дихання різко знижується. Вміст сухої речовини і маса 1000 насінин набуває максимальної величини. Вологість насіння знижується до 53-55 %, схожість – підвищується до 90-97 %. Насіння має високі посівні якості і на кінець фази стає біологічно стиглим.

Технологічна стиглість, яка введена для рослин, які формують стеблові насінники, у помідора співпадає з повною (біологічною). Тому виділення насіння з плодів у нього проводять під час настання біологічної стиглості.

Господарська стиглість. Насіння у цій фазі має відповідати за показниками вологості і схожості вимогам державного стандарту ДСТУ 7160:2010. Таке насіння уже придатне для тривалого зберігання. Вологість насіння знижується до стандартних вимог – не вище 11 %. Схожість насіння після очищення і досушування становить не менше 85 % для оригінального та елітного насіння, 80 % – для репродукційного.

Поделиться:

Дополнительные материалы по теме: