Вплив місця розміщення китиці на вихід та якість насіння помідора

Про нерівноцінність насіння, зібраного з однієї рослини або з її частини, повідомляють багато авторів (Кизилова Е.Г., 1974; Ижик Н.К., 1976; Алексеев Р.В., Прохоров И.А., 1982). Формування насіння – складний фізіологічний процес, який пов’язаний з особливостями запліднення, взаємозв’язком зав’язі з вегетативними частинами рослини, місцем розміщення та умовами живлення на материнській рослині, з факторами навколишнього середовища тощо.

Рослина помідора здатна формувати кілька десятків китиць, на яких зав’язуються плоди в різні періоди, в неоднакових світлових і теплових умовах, режимах живлення. Генеративні органи утворюються в різних місцях рослини і в різний час і таким чином попадають у неоднакові умови знавколишнього середовища, і їх розвиток забезпечують різні продукти життєдіяльності листків та інших частин рослини, що зумовлює формування різноякісного насіння.

Для успішного вирощування насіння помідора потрібно знати вплив місця знаходження насіннєвих суцвіть на материнській рослині на процес утворення плодів і насіння, на його вихід та якість. Сортові відмінності переважно пов’язані з біологією цвітіння та запліднення, з відмінностями у забезпеченні поживними речовинами, теплом, світлом, віком рослин, зоною вирощування.

Вивчення особливостей формування неоднорідності насіння відкриє нові можливості для поліпшення господарсько цінних якостей насіння.

Поделиться:

Дополнительные материалы по теме: