Семеноводство тыквенных культур:
Кабачок и патиссон (Cucurbita pepo var. giraumontia Pang.; Cucurbita pepo var. melopepo (L.) Filov)

автор:

Відносяться до овочевих різновидностей гарбуза звичайного, у їжу яких використовуються нестиглі плоди. Порівняно з гарбузом у них слабше розвинута коренева система. Більшість сортів і гібридів кущового типу, тобто не утворюють довгого стебла. Рослини більш скоростиглі і починають цвісти на 30 добу після сходів. Кабачок і патисон легко перезапилюються між собою і сортами гарбуза звичайного. Тому необхідно дотримуватись вимог просторової ізоляції між ними: на відкритій ділянці не менше 800 м, на захищеній – 400 м.

Насіння достигає на 55-60 добу після запліднення. Порівняно з гарбузом звичайним воно менше за розміром і з менш вираженою облямівкою.

Особливості технології вирощування насіння кабачка і патисона. Насінництво кабачка і патисона можна проводити у всіх ґрунтово-кліматичних зонах України, хоча найкраще – в Степу та Лісостепу. Технологія вирощування насіння відрізняється від технології на товарні цілі. У насінництві догляд за рослинами проводять до повного достигання плодів, яке спостерігається на 55-60 день після їх зав’язування. Основну увагу при сортопрочистках звертають на домішки у технічній стиглості. Виділення насіння та його доробка аналогічна з гарбузом.

Сортова чистота насіння кабачка і патисона складає для ОН 98%, ЕН – 97% та РН1 і F1 – 90%. Схожість насіння має бути для ОН і ЕН – 95% і РН1 F1 – 75% при вологості 9%. Серед 20 сортів і гетерозисних гібридів, які занесено до Державного реєстру сортів, насінництво кабачка проводять в Інституті овочівництва і баштанництва НААН України (сорт Чаклун), Інституті південного овочівництва і баштанництва НААН України (сорти – Акробат, Гайдамака, Золотінка). На Донецькій дослідній станції ІОБ НААН України розпочато насінництво першого гетерозисного гібрида кабачка Престиж F1. Сортимент патисона малочисельний і складає 4-5 сортів. Насінництво патисона проводять в Інституті південного овочівництва і баштанництва НААН України (сорти – Оранжевий і Перлинка) та на Донецькій дослідній станції ІОБ НААН України (сорт Сашенька).