Семеноводство бобовых культур:
Боб овощной (Vicia faba L.)

автор:

Однорічна, трав’яниста, холодостійка, факультативно-запильна рослина. Має овочеві і кормові сорти. Головний корінь стрижневий і проникає на глибину до 1,5 м, хоча основна частина кореневої системи займає орний шар ґрунту. Серед усіх овочевих бобових рослин на корінцях бобу найшвидше розвиваються бульбочкові бактерії.

Стебло пряме, чотиригранне, товсте, слабо розгалужене. Листки великі, непарно - або парно - перисті, сиво-зелені. У суцвітті формується до 12 квіток, які запилюються комахами. Це вимагає дотримування просторової ізоляції на відкритій місцевості до 1000 м, на закритій – понад 500 м. Плід – біб, який після достигання чорніє і зморщується. Після достигання боби легко розтріскуються і насіння осипається. Маса 1000 насінин 1000-2500 г. Потенційна врожайність насіння висока і може сягати 3 т/га.

Біб овочевий відноситься до холодостійких рослин. Молоді рослини легко переносять весняні приморозки. Оптимальна температура для росту рослин складає 18-22°С. Підвищення температури понад 30°С спричинює опадання квіток та зав’язі. Негативний вплив високих температур особливо проявляється на фоні повітряної і ґрунтової посухи. Для вирощування насіння бобу овочевого найкращими є чорноземи та темно-сірі опідзолені середньосуглинкові ґрунти з добрим забезпеченням вологою.

Особливості технології вирощування насіння бобу овочевого. Осінню підготовку ґрунту проводять за схемою напівпару, що дає можливість провести сівбу рано навесні. Для підвищення врожайності насіння під зяблеву оранку доцільно внести органічні добрива, на які біб овочевий реагує позитивно. У насінництві краще використовувати широкорядний спосіб сівби з шириною міжрядь 45, 60 або 70 см, що дає можливість проводити сортові прочистки. Норму висіву насіння встановлюють з розрахунку 220-300 тис. рослин/га. Глибина загортання насіння до 8 см.

Впродовж вегетаційного періоду проводять міжрядний обробіток ґрунту, невисоке підгортання рослин та обприскують їх проти бобової попелиці та зернівки (брухусу). Підгортання підвищує стійкість проти полягання. До цвітіння біб позитивно відгукується на азотне підживлення з розрахунку 20-30 кг/га д.р. Рослини бобу цвітуть впродовж 20-25 діб, що підсилює матрикальну різноякісність насіння. За даними польських вчених, через 5-7 діб від початку цвітіння доцільно провести прищипування верхівок рослин, що прискорює достигання і дає можливість одержати вирівняне насіння високої якості.

Після достигання (почорніння або побуріння нижніх бобів) рослини скошують жатками і дозарюють у валках. У розсадниках ОН та ЕН використовують ручне обривання стиглих бобів у мішки чи корзини з наступним дозарюванням під навісами. Обмолочують на молотилках або комбайнами, але за умови мінімальних обертів та регулювання відстані між барабаном та підбарабанням. Пересушене насіння легко розколюється.

Сортова чистота насіння бобу складає для ОН і ЕН – 99% та РН1-3 – 98%. Схожість насіння має бути для ОН і ЕН - 95% і РН 80% при вологості 15%. В Україні біб овочевий відносять до малопоширених овочевих рослин. Вирощують сорти Карадаг (Кримська дослідна станція), Слобідські (ІОБ НААН України), Переможець (Коломийська дослідна станція) та багато місцевих форм.