Основний і передпосівний обробіток ґрунту. Підготовка насіння

Основний і передпосівний обробіток ґрунту

Осінній обробіток ґрунту починають з подрібнення рослинних залишків попередника та їх дискування. Після рослин, які рано звільняють поле, проводять напівпаровий обробіток ґрунту: лущення стерні або ґрунту (після зернових колосових, трав багаторічних і ранніх овочевих – двічі), через два тижні після лущення – зяблевую оранку на глибину 25-30 см. Після оранки поле вирівнюють різними засобами механізації, дві-три культивації в міру необхідності або дискують на глибину 10-12 см перед початком стійких морозів. Можна залишати зяб на зиму не боронованим, оскільки в цьому випадку відбувається проморожування і провітрювання пластів ґрунту, що веде до загибелі шкідників.

Ранньовесняний обробіток ґрунту повинен забезпечувати сприятливі умови для росту і розвитку рослин, ефективне знищення бур?янів, формування високої та якісної врожайності. Крім цього, під час ретельного обробітку ґрунту повинна зберігатись і покращуватись родючість ґрунту.

Рано навесні, як тільки можна вийти в поле, здійснюють боронування зябу в двох напрямах, для цього використовують важкі зубові борони з широкозахватними зчіпками – С-11У, С-18, СП-16 в агрегаті з трактором другого класу потужності. Передпосівну культивацію проводять на глибину 10-12 см.

Підготовка насіння

Передпосівна підготовка насіння забезпечує одержання дружніх сходів, підвищення енергії проростання і схожості.

З метою підвищення польової схожості насіння капусти савойської, як і інших видів, застосовують механічні, термічні і хімічні способи підготовки. Починають з сортування насіння за масою і розміром на спеціальних машинах за використання великих партій насіння. Невеликі партії насіння можна калібрувати у 3-5 %-ному розчині солі, занурюючи його на 5-7 хв. з подальшим промиванням і просушуванням. Виповнене насіння осідає на дно, його й використовують для сівби.

Появі дружніх сходів сприяє намочування насіння у воді кімнатної температури впродовж 12-14 год. Проросле насіння висівають у вологий ґрунт, або безпосередньо з водою при гідровисіві.

Збудники судинного бактеріозу, альтернаріозу передаються через насіння. Для часткового знищення внутрішньої інфекції насіння знезаражують термічною обробкою. Насіння капусти савойської засипають у мішечок з марлі і прогрівають у воді за температури 48-50 ?С не більше 20 хв. Далі насіння охолоджують у холодній воді 2-3 хвилини і підсушують до сипучості.

Сприятливі умови на початку росту рослин створюються за використання дражованого насіння. Дражування полягає у створенні поживної оболонки з органічних і мінеральних речовин, сприяє збільшенню розміру насіння, що забезпечує рівномірний його розподіл під час сівби.

Ефективним способом підвищення польових якостей насіння є замочування його в розчинах мікроелементів низької концентрації за температури води 40-45 ?С впродовж 12-24 год. Насіння капусти позитивно реагує на борне мікродобриво.

Для знезараження від збудників хвороб, які передаються через насіння проводять хімічну обробку фунгіцидами. Протруюють Вітаваксом з розрахунку 0,6-0,8 г на 100 г насіння.

Поделиться:

Дополнительные материалы по теме: