Логистика центров дистрибуции, оптовых рынков и супермаркетов

автор:

На ринку обладнання та матеріалів для післязбиральних технологій підготовки овочів та фруктів для маркетингу в Україні активно працюють декілька потужних компаній – Rusbana engineering, Petruzalek, Agropak та деякі інші.

ТОВ «Русбана інжінірінг Україна» (www.rusbana.ru; e-mail: Rusbana@i.ua) компанія, яка спеціалізується на реалізації проектів і продажі обладнання з сортування, пакування і переробки сільськогосподарської продукції, які постачають в Україну різні світові машинобудівні компанії. Для овочівництва великий інтерес має обладнання для миття, сортування і калібрування фруктів, овочів і картоплі від компанії з Нідерландів Allround Vegetable Processing. Обладнання для миття і полірування коренеплодів надходить від Wyma. Італійська компанія Sorma Group S&B та німецька Verpackungsmaschinen GmbH пропонують обладнання для зважування і пакування. Відеосортування фруктів та овочів можна провести на обладнанні Compac. Обладнання для пакування фруктів, овочів і харчових продуктів надходить від GNA packaging. Нарізування харчових продуктів, фруктів і овочів проводять на устаткуванні компанії Urschel. Високоточне оптичне сортування забезпечує компанія Best. Очищення, нарізування і миття фруктів та овочів – компанія Eillert. Машини для очищення коренеплодів, цибулі ріпчастої, перцю – компанія Sormac BV. Високотехнологічні лінії для виготовлення чіпсів, фрі і продуктів снекової групи постачає компанія Heat and Control.

Після очищення, миття і просушування овочі й фрукти можна зважити, розфасувати і упакувати на машинах різних модифікацій. Так, для зважування Rusbana engineering пропонує електронну вагову станцію F12-126. Вона має падаючий пристрій з 12 жолобками, які з’єднані з 12 ваговими чашечками. Пристрій забезпечує делікатне просування ніжних плодів. Ваговий діапазон від 0,5 до 3,0 кг. Продуктивність 40-50 упаковок за хвилину. Станція використовує 150 л/хв. стиснутого повітря до 6 атмосфер.

Особливе різноманіття варіантів мають моделі машин для наповнення овочів в пакети і сітки – FW-1K+A+M, BSK-134, BRT-134, FH 210 тощо. Деякі моделі машин можна об’єднуювати в автоматичні лінії для зважування та пакування. Наприклад, лінія з трьох машин – CP-814 + BSK-134 + BSV-134 автоматично зважує і паковує картоплю, помідори, огірки, перець та інші плоди до 3 кг.

Транспортування упакованої продукції полегшується з допомогою паллет. Італійська компанія Sorma Group S&B для формування паллет пропонує паллетувальник, який укладає дерев’яні, пластмасові та картонні коробки розміром 30×40 см, 30×50 см та 40 60 см на паллети 800×1200 см і 1000×1200 см. Продуктивність укладання залежить від розміру коробок і паллет, коливаючись у межах від 850 до 1050 коробок за годину.

ТОВ «Петруцалек» (www.petruzalek.com.ua) також є одним з лідерів на ринку пакувальних технологій для підготовки овочів роздрібної торгівлі, яка обслуговує овочівників у всьому світі. Асортимент нараховує десяток назв автоматичних і ручних пакувальних машин, великий вибір пакувальних матеріалів. Традиції компанії зародилися у 1966 році, коли її заснував відомий австрійський менеджер Ханс Тілебір. Концерн Petruzalek – один з найбільших виробників пластмас в Європі, що дає можливість забезпечити широкий діапазон пакувальних матеріалів. В 1999 році в м. Одеса був відкритий український філіал.

Для пакування овочів і фруктів в стреч-плівку на підкладках Petruzalek пропонує автоматичні машини з багатьма новими технологічними вирішеннями – Elixa, Waldyssa, Toplid. Напівавтоматична пакувальна машина Sofragraf дає можливість упаковувати овочі в сітку плетену або екструдовану. В якості затискачів використовують FT кліпси або кліпсуючий дріт. Для різних клієнтів розроблені три версії машин – механічна, пневматична і електрична. Для формування комплексних ліній концерн розробив обладнання для мийки, просушування та упакування, на яких використовують плівку ВОРР з мікро- і макроперфорацією та металізованим чи перламутровим ефектом. Широкий діапазон підкладок із спіненого полістеролу дозволяє успішно реалізувати ніжні плоди та гриби. Оптові партії сітки постачають в тюках. Сітка марки 170 для упаковок до 2 кг має червоний, жовтий, зелений та оранжевий колір і продається у тюках по 2000 м. Більші партії овочів (до 15 кг) упаковують у сітку Вену (жовта, червона і оранжева), яка поступає у тюках по 4000 м. Сітки-сумки дають можливість упаковувати по 2 і 4 кг. Для фасування часнику використовують спеціальну «часникову сітку-рукав». Сучасна «домашня логістика» була б неможливою без широкого HDPE аcортименту пластикових пакетів-маєчок, пакетів та сумок. На пакувальних матеріалах та етикетках Petruzalek можна наносити спеціальну інформацію замовника.

Сучасні технології вирощування овочів вимагають дотримання міжнародних стандартів якості овочів та сертифікованих технологій збирання врожаю та його доробки – EurepGap/GlobalGap. Ці стандарти вимагають проводити доробку овочів у спецодязі. Саме Petruzalek пропонує широкий вибір одноразових рукавичок, шапочок та халатів.

Компанія «Агропак» (www.agropak.ru) також пропонує великий вибір способів упакування овочів перед їх реалізацією – сітку-мішок, сітку-рукав, поліетиленові пакети, рулонні сітки, контейнери, «бандероль» тощо. Серед усіх видів роздрібної тари (її інколи називають упаковкою) найпростішою і дешевою є сітка-мішок. Об’єм фасування – від 1 до 50 кг. Заповнюють їх вручну, або на напівавтоматичних машинах з дозаторами.

Для упакування в сітки компанія «Агропак» пропонує напівавтоматичну пакувальну машину з дозатором ЕМ–1830 з продуктивністю 7 т/год. Вона упаковує картоплю, цибулю та моркву порціями від 2,5 до 50 кг. Має комп’ютерне управління. Потужність становить 1,0 кВт. Габаритні розміри: висота – 2,56 м; довжина – 2,28 м; ширина основної конвеєрної стрічки – 0,3м; ширина дозуючої стрічки – 0,125 м; місткість мішка 1-25/1-50 кг; похибка зважування 0,05 кг. Маса пакувальної машини – 366 кг.

До недорогих видів упаковки належить також сітка-рукав. Вона зручна для картоплі, цибулі ріпчастої, часнику та коренеплодів. Рекламну інформацію про овочі та їх виробника автоматично наносять на етикетку, яка прикріплюється скобою під час фасування. Упаковка типу сітка-рукав придатна для дрібного фасування – до 2,5 кг і виготовлюється на напівавтоматичних кліпсаторах з механізмами подачі етикеток і сітки. Причому, таке обладнання працює як з митими овочами, так і немитими. Дуже важливим елементом сіток є їхнє забарвлення, яке повинно гармоніювати із забарвленням овочів.

У сітку-рукав овочі упаковують з допомогою різних кліпсаторів. Компанія «Агропак» пропонує кілька марок кліпсаторів німецького виробництва – напівавтоматичний C-PACK HCL 912, та автоматичні – VAC-929 та VAC-931E. Продуктивність напівавтоматичного від 0,5-1,0 т/год. Максимальний об’єм упаковки – від 0,5 до 5,0 кг. З однієї бобіни одержують 19000 металічних скоб. Габаритні розміри: 850 мм 600 мм 1200 мм. Маса кліпсатора 105 кг. Різновидністю сіток-рукавів є упаковка «D-Pack» з ручками. За цим варіантом упаковують овочі на пакувальній машині C-Pack VAS 998 Carry-Bag продуктивністю до 25 пакетів за хвилину.

Продуктивність автоматичних кліпсаторів від 30 до 45 упаковок за хвилину. Стиснуте повітря подається під тиском 6 Бар (до 100 л за хвилину, 0,55 л на одну упаковку). Автоматичні кліпсатори адаптовані для сумісної роботи з дозаторами NEWTEC. Для етикеток використовують стрічку «wine-glass» шириною 120-160 мм. Габаритні розміри та маса автоматичних кліпсаторів більша, ніж у напівавтоматичного.

Новою моделлю сітки-рукава компанії «Агропак» є упаковка типу «Кліп ту Кліп» з великою етикеткою wine-glass для упаковки овочів масою 0,5-1,5 кг. У якості пакета використовується сітка «рукав» в’язана різного кольору – червоного, жовтого, оранжевого, лимонного, зеленого і фіолетового. Етикетку clip-to-clip розміром 295 70 16 мм виготовляють з логотипом клієнта-виробника. Упаковують на пакувальній машині C-Pack VAC 929.

Трудомісткішим видом упаковки є поліетиленовий пакет, який може бути різних видів – в рулонах і пачках. На поліетиленовий пакет можна нанести максимальну кількість інформації про овочі, способи приготування, виробника тощо. Упаковують овочі в пакети вручну, чи з допомогою автоматів. Особливістю є необхідність миття овочів перед упакуванням. Маса одного пакета становить від 0,5 до 5 кг. Різновидністю такого виду тари є упаковка в рулонну сітку, при цьому використовується той же принцип затарювання, що і в рулонні поліетиленові пакети. Для цього в автоматичну машину заправляють рулон із сформованими мішками. Після наповнення мішка апарат автоматично його зашиває і відрізує від рулону. На спеціальній стрічці, яку пришивають до мішка наносять велику кількість інформації про особливості використання овочів та фірму-виробника, супермаркет тощо.

Різновидністю упаковки в поліетиленовий пакет є «Хатинка» та «Подушечка» з однорідного полотна або ламінату. Маса овочів в упаковці від 0,5 до 3 кг. В якості однорідного полотна використовують поліетилен товщиною 30-60 мікрон (витримує масу до 5 кг), або каст-поліпропілен товщиною 30-50 мікрон. Відсутність в останнього у його структурі направлених частинок дає можливість наносити будь-який вид перфорації. Такий матеріал має чудовий блиск і чистоту. Рекомендується для пакування 0,5-1,5 кг. Ламінат також розширює можливості упаковки. Використовують, як правило ламінат з двох шарів. Пакети з ламінату твердіші. Краще зберігають форму упаковки. Рекомендується для маси 0,5-3,0 кг. Ці матеріали бувають з перфорацією і без неї. Перфорація дозволяє довше зберігати зовнішній вигляд овочів. Для зручності до пакетів прикріплюють ручки. Упаковують з допомогою пакувальної машини Jasa-250, продуктивність якої до 40 упаковок за хвилину. Різновидністю «Хатинки» та «Подушечки» є їх комбінування з сітками на мультифункціональній пакувальній машині вертикального типу (Jasa 350 (Quick Pack)) та на машині з горизонтальним і вертикальним пропаюванням (Gillenkirch 7000). Продуктивність цих машин – до 26 упаковок за хвилину.

Новинкою є пакет «під скотч», яки має дві модифікації – звичайну і комбіновану. Маса овочів 0,5-3,0 кг. Звичайний поліетиленовий пакет виготовляють будь-якого кольору. Рисунок роблять з двох сторін. Плівка перфорована товщиною 30 мкм. Для упакування овочів найвищої якості використовують каст-поліпропіленовий пакет з якістю матеріалу класу «Premium», який має високі показники блиску і чистоти. Плівка перфорована завтовшки 30мкм. Комбінована модель пакету «під скотч» складається з двох матеріалів – поліетилену і сітки або з поліетилену (чи поліпропілену) і амерфілу. Сітка «клаф» – це тоненький і міцний тришаровий матеріал. Його структура дозволяє добре бачити овочі в середині упаковки, і водночас продукт добре вентилюється. Амерфіл виготовляють з плівки, яка на дотик дуже подібна до матового паперу в 50 мкм. Упаковують на машині Newtec 2009G/G45 з продуктивністю до 24 пакетів за хвилину.

Дуже ніжні плодові овочі (помідори чері, гриби тощо) упаковують у міні пластикові контейнери, які в свою чергу укладаються в сітку-рукав з етикеткою. Маса такої упаковки від 100 г до 1 кг. У пластикові контейнери упаковують з допомогою автоматичного кліпсатора VAC 983 (Німеччина). Продуктивність – до 60 упаковок за хвилину. Максимальний об’єм – до 1,5 кг. Для заповнення однієї упаковки використовують 9л повітря під тиском 6 Бар. Габарити: 3000 мм 915 мм 1400 мм. Маса 400 кг. Обладнання комплектується пристроєм для подачі етикетки «wine-glass» шириною 120-160 мм і стрічки-ручки шириною до 19 мм.

Розроблено та успішно використовується також упаковка в плівку на підкладку із спіненого полістиролу. Вона дуже зручна для плодів помідора, огірка, перцю солодкого, момордіки, грибів та пучкової продукції зеленних рослин. Маса такої упаковки не перевищує 1 кг. Різновидністю цієї упаковки є «Флоу-Пак», яка має два варіанти – з лоточком-підкладкою і «подушечкою». Для реалізації цих варіантів використовують полотно поліпропіленове завтовшки 25-35 мкм, яке може мати перфорацію (макро- чи мікро-). Підкладку роблять пластикову, паперову або із спіненого полістиролу. В органічному виробництві овочів практикують підкладки з тоненьких смужок деревини. Місткість підкладок: 0,5-1 кг; висота 10-100 мм; ширина 60-200 мм; довжина 12-27мм. Для фасування в таку упаковку використовують горизонтальну пакувальну машину типу «Флорида» виробництва ULMA (Іспанія) з продуктивністю до 60 упаковок за хвилину.

Останнім часом у супер- та гіпермаркетах продають овочі в упаковці типу «бандероль». Для цього овочі фасують тільки автоматично в сітку-рукав і обгортають широкою красивою стрічкою з отворами для пальців. Така упаковка дуже зручна для покупця. Здійснюють її на пакувальній машині з термопринтером C-Pack VAS 991.

З екологічної точки зору найбезпечнішою є паперова тара. Наприклад, у Китаї намагаються максимально використовувати власне таку тару. Компанія «Агропак» пропонує широкий вибір паперових пакетів для роздрібного упакування овочів масою від 1 до 10 кг. Готові склеєні пакети на пункт доробки постачають в коробках по 2800 шт. Використовують забарвлений і незабарвлений папір, який може бути одно або двошаровим. Пакет складається з нижнього проклеєного дна та двох окремих бокових стінок. Фасування овочів у такі пакети проводять на шведській автоматичній машині EMVE BE-6000. Продуктивність до – 20 упаковок за хвилину. Упаковка може бути з віконцем, або без нього. Причому віконце роблять з поліетилену, поліпропілену або сітки. Для споживача зручність перенесення пакетів масою до 3 кг забезпечується ручками, які роблять з паперу, приклеюють з середини пакету і після чого прошивають.

Взірцем світової логістики свіжих овочів, фруктів та квітів є компанія з Нідерландів J. van de Put Fresh Cargo Handling BV (www.vanderput.nl; info@vanderput.nl), яка заснована в 1976 році. Ван де Пут – широкомасштабна компанія, яка спрямована на різні сегменти ринку. Логістика цієї компанії сертифікована за стандартами ISO 9001 and HACCP. Одним з важливих проблем таких всесвітніх центрів дистрибуції овочів є планування і гармонізація їх закупівлі у фермерів та розподілу між мережею маркетингу.

Поделиться: