Семеноводство однолетних овощных культур и методы сортового и семенного контроля:
Семеноводство чеснока

автор:

Хоча часник (Allium sativum L.) за природою відноситься до багаторічних рослин, але у культурі його вирощують як однорічну. Всі сорти поділяються на озимі, ярі та дворучки (висаджують восени і навесні). Розрізняють сорти стрілкуючі (лише озимі) і нестрілкуючі (ярі і озимі). Стрілкуючі сорти розмножують зубками і повітряними цибулинами, а нестрілкуючі – тільки зубками. Коренева система мичкувата і складається з 30-60 струноподібних корінців. Кожний зубок знизу має невелику частину стебла, яке називається денце, і з нього починається ріст коренів. Аналогічно утворюється коренева система на денці повітряних цибулин. Перед замерзанням ґрунту коренева система скорочується у розмірах, що сприяє заглибленню денця в ґрунт.

Листки лінійні і розвиваються з денця. З пазух листків формуються бруньки, з яких утворюються зубки. У стрілкуючих сортів з денця виростає стрілка на верхівці якої формується суцвіття – кулястий зонтик. У ньому під покривальцем розвиваються безплідні рожеві квітки і повітряні цибулинки. Вони можуть бути дрібними (так звана «вівсянка») або великими. У кулястому зонтику може формуватися понад 500 цибулинок. Часник, хоча і цвіте, але насіння у звичайних умовах не утворює. Сорти часнику можуть формувати стрілки від 20 до 150 см. Стрілкуючі і нестрілкуючі сорти розрізняються між собою за характером формування зубків. У стрілкуючих сортів зубки розміщуються на денці в один ряд навкруги стрілки. В межах однієї цибулини вони більш менш одинакові за розміром. Їх кількість зазвичай складає 5-7 штук. У нестрілкуючих сортів зубки розміщуються спіраллю (до трьох кругів), і на зовнішньому витку вони найбільші, а ближче до центру стають дрібнішими. Кількість зубків може бути більше 20. Якщо порівняна вирівняність зубків у стрілкуючих сортів дає можливість досить точно оцінити сорт за апробаційними ознаками, то у нестрілкуючих сортів зубки варіюють у межах цибулини за формою, масою і, навіть, за відтінками забарвлення.

За вимогами до тепла часник відноситься до морозостійких рослин, які можуть перезимовувати під снігом за температури нижче 25°С. Оптимальною температурою для росту і розвитку є 16-20°С. Запізнення із строками висаджування ярого часнику в умовах високих весняних температур стримує ріст кореневої системи, що різко зменшує врожайність. Часник добре вдається лише на родючих нейтральних ґрунтах з добрим забезпеченням поживними речовинами і вологою.

Особливості технології вирощування садивного матеріалу часнику. У насінництві часнику стрілкуючого озимого використовують дві технології вирощування садивного матеріалу, які розроблені академіком Барабашем О.Ю. – через зубки і повітряними цибулинками. Ці технології в цілому подібні до технології на продовольчі цілі.

Озимі сорти висаджують на початку жовтня. В умовах теплої і тривалої осені деякі сорти дають сходи, що є небажаним. Способи висаджування – широкорядний (45 см) або стрічковий (20+50 см). У рядку розміщують на відстані 6-8 см. Норма висаджування залежить від величини зубків і може становити 1-3 т/га. Глибина висаджування до 8 см. Перед висаджуванням зубки сортують і обробляють фундазолом, що стримує поширення хвороб і нематоди.

Сорти часнику ярого висаджують рано навесні – чим швидше, тим краще. Деякі сорти на добре захищених ділянках можна висаджувати і восени. Глибина загортання навесні – до 5-6 см, а під зиму – до 7-8 см. Зубки швидко укорінюються і через 15-17 діб з’являються сходи (за підзимових строків висаджування часник ярий не сходить). Для насінництва беруть лише великі зовнішні зубки і перед висаджуванням обов’язково їх обробляють фундазолом та стимуляторами росту для захисту від кореневих гнилей і прискорення початкового росту. У стрілкуючих сортів обламування стрілок не проводять, що дає можливість провести сортові прочистки за ознаками повітряних цибулин і додатково зібрати оздоровлений садивний матеріал.

Технологія вирощування часнику озимого через зубки має дві модифікації. За першої технології (так званої донецької) свіжозібрані повітряні цибулини висівають в жовтні. Сіють широкосмуговим або стрічковим способами. Норма висіву – до 400 кг/га. На другий рік після полягання одержану однозубку викопують, перебирають, сортують і в жовтні знову висаджують. За другої (так званої львівської) технології повітряні цибулини зберігають впродовж 11-12 місяців у непромерзаючих приміщеннях і висівають у наступному році з 1 по 10 липня. Після сівби швидко з’являються сходи і до зими утворюється 6-8 листків. Рослини загартовуються і добре зимують в полі. Навесні вегетація відновлюється, формуються повноцінні цибулини і стрілки. За таких технологій одержують оздоровлений від нематоди садивний матеріал. Урожайність часнику озимого становить 1,2-1,8 т/га, ярого 0,5-1,0 т/га.

У стрілкуючих сортів сортові прочистки проводять після повного формування листків і розтріскування обгорток на кулястих зонтиках. Після другої сортопрочистки проводять апробацію. Нестрілкуючий часник викопують після полягання листків, а стрілкуючих – після розтріскування обгорток.

В Державний реєстр сортів рослин занесено 7 сортів часнику, але на присадибних ділянках вирощують велику кількість популяцій, які добре пристосовані до місцевих ґрунтово-кліматичних умов. Насінництво часнику проводять у Львівському національному аграрному університеті (сорти Спас і Лідер), Інституті овочівництва і баштанництва НААН України (сорти Дюшес і Мереф’янський білий, Харківський фіолетовий) та Київській дослідній станції ІОБ НААН України (сорт Промінь).