Пастернак (Pastinaca sativa L.)

автор:

В Україні відноситься до малопоширених культур. Це дворічна перехреснозапильна рослина. Просторова ізоляція між сортами, як у моркви і петрушки. У перший рік утворює кореневу систему, розетку листків і коренеплід. На другий рік, після висаджування маточників, формує розетку листків, з центральної бруньки — квітконосні пагони, які добре розгалужуються і закінчуються нещільними розлогими зонтиками.

Рослини пастернаку помірно вимогливі до тепла. Насіння проростає за температури 2-5°С. За температури 17-18°С сходи з`являються через 17-20 діб після сівби. Корінь стрижневий і проникає на глибину до 2 м і більше, в діаметрі розростається до 90 см. Листки на довгих черешках, частки великі, листки зверху глянцеві, знизу — опушені. Коренеплоди більші, ніж у моркви і петрушки, за забарвленням жовтувато-коричневі або жовті. М`якуш менш ніжний, як у моркви, особливо серцевина. Наявність у коренеплодах ефірної олії надає їм специфічного запаху та смаку. Під час збирання, обмолочування і очищення насіння слід враховувати подразнюючий вплив її на шкіру людини, особливо у вологу погоду.

Технологія вирощування маточних коренеплодів пастернаку подібна до моркви. Застосовують пізніші строки сівби з метою одержання здорових, типових і неперерослих маточників (порівняно з товарними посівами). Норма висіву насіння 5-7 кг/га. Глибина загортання — 2-3 см. Після з`явлення сходів у фазі 2-3 справжніх листків рослини проріджують на відстань 5-8 см у рядку. Подальший догляд за рослинами, збирання і зберігання такий самий , як у моркви.

Навесні другого року маточні коренеплоди перебирають і висаджують дуже рано навесні. Розетка листків відростає через 10-12 діб після висаджування. З центральної бруньки формується округло-гранчасте стебло (головний пагін), вкрите дрібними волосинками, яке розгалужується на пагони першого-четвертого порядків. Центральне стебло і пагони закінчуються суцвіттям. Центральний зонтик великий, зонтики на інших пагонах менші до країв куща відповідно до порядку галуження. Пагони першого порядку довші, ніж центрального.

Квітки мають таку саму будову, як у моркви, але більші за розміром. Цвітіння насінників починається через 60-65 діб після висаджування маточників, або через 40-50 діб — після відростання листків, від центрального зонтика та крайніх зонтиків. Період цвітіння насіннєвого куща — 20-30 діб.

Достигання насіння відбувається нерівномірно, через 110-120 діб від формування розетки листків або на 120-130 добу після висаджування маточників. Найбільша кількість насіння утворюється на зонтиках першого порядку. Догляд за насінними рослинами, збирання та обмолочування насінників, очищення насіння, заходи сортового і насінного контролю такі самі, як і у моркви. Насіння пастернаку легко осипається, тому не можна запізнюватися із збиранням насінників.

Урожайність насіння становить 0,4-0,8 т/га. Середня маса 1000 насінин 3-4 г. Схожість зберігає 2-3 роки. За вимогами ДСТУ 7160-2010 оригінальне насіння повинне мати сортову чистоту не нижче 98%, елітне — 97%, репродукційне — 95%. Схожість насіння залежно від категорії — відповідно 65, 65 і 60%. Вологість не вище 10% (як у петрушки).

До Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, занесено сорти Інституту овочівництва і баштанництва НААН України — Петрик і Сквирської дослідної станції Інституту агроекології НААН України — Гормон.

Поделиться: