Семеноводство многолетних овощных культур и методы сортового и семенного контроля:
Семеноводство многолетних луков

автор:

Цибуля має велике видове різноманіття, яке нараховує понад 400 видів. Окрім цибулі ріпчастої, шалоту, цибулі порей та часнику, у світі вирощують багато багаторічних видів, які використовуються в овочівництві для одержання ранньовесняної зелені та у декоративному дизайні через їхню декоративність. Попит на насіння та садивний матеріал багаторічних цибуль стимулює імпорт.

В овочівництві та городництві використовують дві групи видів – з трубчастими (подібно до цибулі ріпчастої) і плескатими листками (подібно до часнику). Окрім цього, деякі з них розмножують насінням, а інші – тільки дочірними пристрілковими чи повітряними цибулинами.

До трубчастолисткових видів, які введені у культуру, належать – цибуля батун або татарка (Allium fistulosum L.) та її різновидність з повітряними цибулинами – цибуля багатоярусна (Allium fistulosum var. viviparum Makino; Allium proliferum Schrad.), цибуля-шнітт (Allium schoenoprasum L.), цибуля дрібноцибулинна (Allium microbulbum Prokh.). До культурних видів з плескатими листками належать цибуля слизун (Allium nutans L.) і цибуля запашна (Allium odorum L.).

У квітникарстві використовують значно більшу кількість видів цибулі – афлатунську, гігантську, голубу, Молі, Островського, Шуберта та багато інших.

Цибуля батун (Allium fistulosum L.).

Походить з Китаю, де має велику кількість сортів різної висоти. Цибулина вкрита сухими лусками жовтого кольору, інколи з антоціаном. Листки трубчасті. Квіткова стрілка заввишки до 50 см має сильне здуття в середній частині. Суцвіття великі з 100-250 квітками, мають діаметр до 5 см. Віночок з білими пелюстками.

Стрілки утворюються на другий рік після сівби. Спочатку на рослині утворюється 1-3 стрілки, а з роками кількість стрілок збільшується відповідно до кількості пагонів на підземному кореневищі. На півдні формування квіткових стрілок розпочинається з осені, а в північних – навесні після відростання листків. На кожній несправжній цибулині утворюється до 5 листків, які у насінництві не зрізують на товарні цілі. Коренева система частково відмирає восени, а більш молоді корінці перезимовують.

З цибулею ріпчастою практично не схрещується, але у насінництві необхідна велика ізоляція через іншу причину. Цибуля батун є резерватором несправжньої борошнистої роси (переноспорозу), яка з роками акумулюється в тканинах листків і уже в травні на листках появляються перші симптоми.

Зимостійкість вітчизняних сортів висока. У насінництві вимагає родючих ґрунтів з добрим забезпеченням вологою. Серед багаторічних цибуль починає цвісти однією з перших.

До Державного реєстру сортів рослин внесено чотири сорти, з них сорт П’єро створено в Інституті овочівництва і баштанництва НААН України.

Цибуля-шнітт, різанець або скорода (Allium schoenoprasum L.)

Походить з великого ареалу – від Північної Європи до Японії. В культурі поширена в країнах північної Європи.

Цибулина видовжено-яйцеподібна, діаметром до 1 см, з бурими папероподібними, майже шкіроподібними лусками. Цибулини по 1-5 шт. розміщуються на короткому кореневищі. На кожній цибулині утворюються 1-2 трубчастих листки завширшки до 6 мм. На дотик листки злегка шорсткі і після відростання швидко твердіють, що вимагає своєчасного зрізування на пучкову продукцію. Зрізування листків у насінництві не практикується. Квіткова стрілка невисока – до 40 см. Суцвіття округле, невелике. Квітки від блідо-рожевих до рожево-фіолетових. Пелюстки до 1,5 см, посередині мають темну жилку.

Різанець сильно розгалужується. Через 5 років може утворити до 100 пагонів, кожний з яких утворює по 2-4 трубчастих листки. На всій території України з осені збоку цибулинок починають закладатися квіткові бруньки. Коренева система сильно розростається, добре перезимовує і утворюює міцну дернину.

Цвіте у червні. З іншими видами не перезапилюється. Квітки часто стерильні, через що насіннєва продуктивність низька, а насіння має понижену схожість. Кращі сорти розмножують поділом кореневищ. Листки мають високу стійкість проти хвороб.

До Державного реєстру сортів рослин внесено два сорти цибулі-шнітт, з них Приліпський створено в Інституті овочівництва і баштанництва НААН України і Ельвіра – у приватному малому підприєстві «Тирас».

Цибуля запашна (Allium odorum L.).

Походить з Сибіру, Далекого Сходу, Гімалаїв, Японії, Китаю, де й зараз росте на луках та схилах гір. Інколи стає бур’яном. В Україні цей вид введено в культуру недавно. Незважаючи на дуже ранньовесняне відростання, його дуже різкий аромат стримує широке використання.

Цибулини видовженіі, майже непомітні, зверху прикриті бурими сітчастими сухими лусками. Утворює горизонтальне кореневище, до кожного пагона якого прикріплюється по 1-3 цибулини. Листки вузьколінійні, завширшки до 4-5 мм. Квіткова стрілка до 60 см, чотиригранна. Зонтик пучкувато-огруглий, порівняно багатоквітковий – до 50 квіток. Пелюстки розміщені майже зірочкою, білі з зеленою жилкою.

Цибулини зверху прикриті 2-3 шарами сухих войлокоподібних лусок, що добре їх захищає від морозів. Восени починають закладатися генеративні бруньки, а у деяких сортів – навесні. Починає цвісти з другого року життя. Цвіте в червні-липні, деякі сорти – в серпні. З іншими культурними видами не запилюється. Насіння формується добре, має високі посівні якості. Рослини дуже стійкі проти хвороб. Добре росте на одному місці понад 10 років.

До Державного реєстру сортів рослин внесено сорт цибулі запашної Етюд, який створено на Донецькій дослідній станції Інституту овочівництва і баштанництва НААН України.

Цибуля слизун (Allium nutans L.).

Походить з луків Західного Сибіру, Казахстану, Алтаю. Введений в культуру недавно. Порівняно з іншими видами відростає дещо пізніше. Листки мають характерний слиз і високий вміст заліза.

Цибулини конічні, завтовшки до 2 см, з чорними, плівчастими сухими лусками, які по 1-2 прикріплені до товстого пагона підземного кореневища. На кожній цибулині утворюється до 8 плескатих, сизо-зелених, гладеньких листків завширшки до 15 мм. Листки соковиті, на смак гостро-гіркі з часниковим ароматом. Порівняно з іншими видами листки не грубіють до кінця вегетації. Квіткова стрілка до 50 см, порівняно товста, з двома гранями (ребрами). Зонтик округлий, до 5 см в діаметрі. До цвітіння зонтик нахилений до низу, а з початком цвітіння випрямляється. Пелюстки завдовшки до 6 мм, рожеві, рожево-фіолетові з ледь помітною жилкою.

Генеративні бруньки формуються восени і продовжують – навесні. З роками кореневище розростається колом, і молоді рослини ростуть по периферії, ніби вінком. У центрі кореневище оголюється. Коренева система густа. Цвіте найпізніше за інші види – в серпні. Насіння достигає порівняно дружно. Насіннєва продуктивність висока.

До Державного реєстру сортів рослин внесено сорт цибулі слизун Лілейна, який створено у Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка.

Особливості вирощування насіння багаторічних видів. Насінництво багаторічних видів цибулі ведуть у багаторічній культурі. Найбільша насіннєва продуктивність досягається на 3-4 рік вирощування.

Підготовка ґрунту полягає у забезпеченні поживними речовинами впродовж усього багаторічного періоду вирощування. Поле відводять поза сівозміною. Попередник – озима пшениця. Під зяб вносять до 50 т/га органічних добрив, при можливості можна збільшити до 100 т/га. З мінеральних добрив вносять – N70P70K70. Багаторічні види цибуль не переносять кислих ґрунтів. Не зважаючи на те, що багаторічні види цибуль не схрещуються між собою, ділянку для них розбивають так, щоб між різними видами була ізоляція – декілька проходів сівалки і культиватора. Для цього між ними висівають інші багаторічні види овочевих рослин, що захистить від механічного змішування. Восени підготовку ґрунту проводять за схемою напівпару, що забезпечує ранньовесняну сівбу за першої можливості виходу в поле.

Схема сівби стрічкова 20 + 50 см. Норма висіву приблизно 10-12 кг/га. За невеликої кількості насіння можна використовувати розсадний метод вирощування, або поділ куща. Впродовж вегетаційних періодів усіх років вирощування зрізування листків на товарні цілі не проводять. Догляд полягає в міжрядних обробітках ґрунту, прополюваннях в рядках, поливах, захисті рослин від хвороб і шкідників.

Сортопрочистки розпочинають у першу вегетацію, видаляючи рослини з передчасним квітуванням, хворі та інші види. Апробацію проводять щорічно, розпочинаючи з другої вегетації після настання технічної стиглості. Видаляють всю падалицю. Для кращого перезапилення забезпечують інтенсивне запилення бджолами.

Насіння збирають роздільним способом. Зрізують суцвіття з 20 см квітконосного стебла. Починають зрізувати після розкривання 10-15% коробочок. Враховуючи те, що багаторічні цибулі вирощують на невеликих площах, їх зрізують вручну, укладають в мішки і переносять під навіси для дозарювання. Дозарюють на мішковині або на агроволокні. Після достигання і розкривання всіх коробочок насіння легко висипається, що дає змогу зонтики легко обмолотити простим багаторазовим протрушуванням вилами. Урожайність насіння: у батуна – до 800 кг/га, різанця – до 150 кг/га, у слизуна і запашної – до 600 кг/га. Найнижчі посівні якості насіння у різанця.

Цибуля багатоярусна, живородна або цибуля-катавісса (Allium fistulosum var. viviparum Makino; Allium proliferum Schrad.).

Англічани за багатоярусність називають її цибулевим деревом (tree onion), а американці – цибулею мандрівником (voyage onion). Цінна в харчовому відношенні багаторічна цибуля, яку використовують для одержання молодих ніжних листків ранньою весною. В Україні поширена серед городників.

За морфологічними ознаками дуже нагадує і ріпчасту, і батун. Повітряні цибулини формуються в 1-4 яруси. Найбільшу цінність для насінництва мають цибулини першого ярусу, які найбільші за розміром – від 5 до 15 г. Величина повітряних цибулинок з ярусами зменшується. За даними А.О. Казакової (1978), середня маса на другому ярусі 2-3 г, на третьому – до 1 г і на четвертому – до 0,3 г. Пристрілкова цибулина впродовж вегетації розділяється двічі, даючи з однієї рослини чотири цибулини. Після п’ятирічного вирощування на одному місці інтенсивність росту помітно зменшується, що вимагає пересаджування на нове місце.

Незважаючи на попит, насінництво має певні труднощі. Розмножується тільки вегетативно пристрілковими і повітряними цибулинами, які не мають періоду спокою. Після збирання врожаю повітряних цибулин з першого ярусу у червні–липні їх необхідно відразу реалізувати, але в цей період маркетинг насіння і садивного матеріалу практично відсутній. Для стимулювання маркетингу багатоярусної цибулі необхідно вирощувати садивний матеріал під конкретне замовлення, або удосконалити способи його зберігання до жовтня. Поширені місцеві форми, а промислових сортів немає. В зоні Полісся може давати до 20 т/га прикореневих і 30 т/га – повітряних цибулин.

Дуже морозостійка. Швидко відростає навесні. За смаком набагато ніжніша за цибулю батун. Використовують в їжу пристрілкові і великі повітряні цибулини та листки. Листки відростають протягом всього вегетаційного періоду. До недоліків слід віднести відносно низьку стійкість проти пероноспорозу.

Особливості вирощування садивного матеріалу цибулі багатоярусної. Поле повинне бути чистим від бур’янів. Попередник – просапні культури, які швидко звільняють поле (до серпня) та під які вносили органічні добрива. Окрім цього, бажано внести восени до 100 т/га гною, або 20 т/га перегною, та фосфорно-калійні добрива – Р70К70. Підготовку ґрунту слід завершити у серпні, щоб встигнути висадити садивний матеріал у вересні. Підземні цибулини також висаджують у ці строки.

Висаджують вручну, або цибулевими сівалками СЛН-8. Схема висаджування стрічкова (20+50 см), або широкорядна з міжряддями 60 чи 70 см. Для насінництва краще використовувати останній спосіб. У рядку висаджують через 20-25 см на глибину до 5 см. Після висаджування поливають. Цибулини до зими добре укорінюються. У насінництві зрізування листків на товарні цілі не проводять. На одному місці використовують 4-5 років, або після розростання проріджують через одну рослину (їх використовують для реалізації через прикореневі цибулини), підживлюють перегноєм та мінеральними добривами і ще використовують 2-3 роки.

У первинному насінництві багатоярусної цибулі використовують клоновий добір. Для цього відбирають найкращі рослини, збирають повітряні цибулини, відбирають з них 10-20 найкрупніших і висаджують для порівняння з іншими доборами. Подібним чином можна розділити на клони і пристрілкові цибулини.

Спеціальних методик щодо сортових прочисток та апробації для багатоярусної цибулі не розроблено. Наш досвід свідчить, що закладати насіннєві ділянки необхідно лише після клонових доборів та їх випробування. У такому випадку під час сортопрочисток буде найменше вибракувань. Сортопрочистки найкраще проводити за ознаками товарних листків подібно до цибулі батун. Аналогічно проводять і апробацію.

За вимогами ДСТУ 7160:2010 розроблені вимоги до сортових і посівних якостей цибулі батун, слизун, запашної та цибулі-шніт. Для цибулі батун сортові якості оригінального насіння повинні бути не менше 92%, елітного – 90%, репродукційного – 85%; для цибулі слизун, запашної та цибулі-шніт відповідно 95, 90 і 85%. Схожість насіння залежно від категорії ОН, ЕН та РН відповідно: для цибулі батун, запашної та слизун - 80, 80 і 75%; для цибулі-шніт – 90, 90, 85%. Максимальна вологість насіння для всіх видів і категорій – не більше 11%.