Формирование высокопродуктивных агрофитоценозов в овощеводстве:
Роль селекции в повышении продуктивности агрофитоценозов

автор:
источник: Биологические основы овощеводства // Барабаш О.Ю., Тараненко Л.К., Сыч З.Д.

Серед овочевих культур є багато теплолюбних і жаростійких. Для інтенсивного росту їх потрібна температура в межах 20—30°С. При зниженні її до 10—15°С вони сповільнюють ріст, а при тривалому зниженні її до 3—6°С — гинуть. Тому підвищення фізіологічних меж температури для них є досить актуальним питанням. В агрономічній науці є багато способів підвищення холодостійкості та морозостійкості рослин. Одним із таких заходів є гартування набубнявілого і пророслого насіння, а також розсади перед висаджуванням у відкритий ґрунт. Це дає змогу прискорити збір урожаю на 2—5 днів і можливість підвищити в рослинах вміст цукрів, розчинних мінеральних солей та осмотичного тиску, що у свою чергу знижує поріг коагуляції протоплазми. Стійкість рослин до низьких температур підвищує й підживлення фосфорно-калійними добривами. При цьому слід зауважити, що молоді рослини (сходи) швидше пошкоджуються приморозками, оскільки вони містять більше води і в них слабше розвинена кутикула. Однак всі ці агрозаходи мають тимчасовий характер і вимагають додаткових затрат.

Найбільше значення у підвищенні холодостійкості та морозостійкості овочевих культур має селекційна робота. Останнім часом завдяки селекційній роботі створено сорти багатьох культур — часнику, салату, петрушки, рослини яких входять у зиму у вегетуючому стані. Рано навесні після перезимівлі вони швидко відростають і, залежно від погодних умов, уже при середньодобовій температурі понад 7—10°С формують товарну продукцію, яка надходить через 25—30 днів після розмерзання ґрунту, а при застосуванні малогабаритних плівкових покрить та агроволокна ще раніше. Створення партенокарпічних сортів і гібридів огірка сприяє одержанню в теплицях товарної продукції при температурі, нижчій на 2—3°С, ніж бджолозапильних. Це значно здешевлює витрати коштів на опалення споруд у зимовий період. В Інституті овочівництва і баштанництва УААН проводиться робота з підвищення холодостійкості перцю солодкого.

Певне значення для холодостійких культур має селекційна робота з підвищення їх жаростійкості. Уже створені сорти редиски, які при підвищеній температурі та збільшенні тривалості світлового дня нормально формують коренеплоди і затягують процес стрілкування. Нові гібриди капусти цвітної більш стійкі до високих температур, і їх суцвіття (головки) не розсипаються. Сорти і гібриди, створені у північному регіоні, мають понижену жаростійкість, а в південному — підвищену.

Велику роль селекція овочевих культур відіграє у підвищенні стійкості рослин проти хвороб і шкідників. Це пов’язано з тим, що серед сільськогосподарських культур найбільше ушкоджуються хворобами овочеві культури відкритого та закритого ґрунту. Найбільш поширені такі хвороби, як судинний і слизистий бактеріоз, фітофтороз, фузаріоз, макроспоріоз, антракноз, фомоз, пероноспороз, борошниста роса, церкоспороз, кила, біла і сіра гнилі, бура плямистість, бактеріальний рак, шийкова гниль та інші. Значної шкоди овочевим культурам завдають і вірусні хвороби — різні види мозаїк, крапчастість, стрик, стовбур, карликовість, жовтуха. Втрати врожаю овочевих культур від різних хвороб досить великі. Поряд з цим значна частина врожаю (коренеплодів, цибулі, капусти, картоплі) втрачається під час зберігання продукції.

З метою зменшення втрат товарної продукції науковими установами розроблені науково-обґрунтовані заходи. У відкритому ґрунті — це дотримання сівозмін і культурозмін, рослинні рештки вивозять і дезінфікують або спалюють, проводять глибоку зяблеву оранку, знищують бур’яни біля доріг, каналів, на обочинах, які є переносниками більшості хвороб. У закритому ґрунті дотримуються культурозміни, рамозміни, субстрати пропарюють або заміняють свіжими, обпалюють шпалеру та металеві частини конструкцій, застосовують біологічний метод боротьби. Перед зберіганням овочевої продукції проводять дезінфекцію овочесховищ. При зберіганні коренеплоди пересипають піском або зберігають їх у поліетиленових мішках, підтримують відповідний режим температури і вологості повітря. В останні роки овочеву продукцію зберігають у регульованому газовому середовищі. Всі ці заходи вимагають великих матеріальних затрат і коштів.

У вирішенні питання зменшення втрат від хвороб в останні роки все більше уваги приділяється селекційній роботі як найбільш ефективному методу. Суть цього полягає в тому, щоб створити нові сорти та гібриди, які б мали підвищену стійкість проти патогенів. Створення таких сортів і гібридів також підвищує врожайність овочевих культур, покращує їх якість та знижує собівартість одиниці продукції. Селекційна робота з підвищенням стійкості нових сортів і гібридів є досить перспективною і економічно вигідною.

Пізньостиглі сорти та гібриди овочевих культур, як правило, більш стійкі проти хвороб, ніж ранньостиглі. Сорти та гібриди культур, що мають сильний восковий наліт, також стійкіші проти хвороб порівняно з тими, у яких він відсутній. Рослини з фіолетовим забарвленням продуктових органів теж мають підвищену стійкість проти хвороб.

Підвищення стійкості овочевих культур проти проникнення в них збудників хвороб здійснюється шляхом введення гену стійкості селекційним шляхом, а також міжвидовим і внутрівидовим схрещуванням батьківських пар між собою та внаслідок масового та індивідуального доборів.

Зараз в Україні при занесенні в Державний реєстр сортів та гібридів державна комісія особливу увагу звертає на стійкість їх проти найбільш небезпечних і поширених хвороб. В останні роки з районованих сортів та гібридів із підвищеною стійкістю проти хвороб відзначають такі: капуста — Українська осінь, Ліка, Лангендейкер децема, Віоланта, Леся, Харківська зимова; огірок — Фенікс 640, Сквирський F1, Паркер F1, Грибівчанка F1; цибуля — Амадон, Буран, Маяк, Капра, Ткаченківська; помідор — Лагідний, СХ-1, Де Барао, Надія, Paїca F1, Ала 2 F1; перець солодкий — Кловіс, Колобок, Надія, Обрій; кавун — Борисфен, Думара F1, Нікопольський, Зоряний, Трофі F1; диня — Берегиня, Інея, Липнева, Тітовка та багато інших культур.