Баклажан

автор:

Баклажан (Solanum melongena L.) в Україні користується значним попитом. Для визначення якості плодів цієї культури користуються старим стандартом ГОСТ 13907-86. У країнах ЄС розроблено стандарт ЕЭК ООН FFV-05, який в Україні має аналог ДСТУ ЕЭК ООН FFV-05:2007 Баклажани. Настанови щодо постачання і контролювання якості. Він поширюється тільки на свіжу продукцію.

Сорти баклажана залежно від форми поділяють на видовжені та округлі. Під час збирання їх зрізують секаторами або ножем. Це мінімально пошкоджує рослину. Довжина плодоніжки до 3 см. Зібраний урожай сортують на два класи якості – перший і другий. Згідно з мінімальними вимогами плоди повинні бути не пошкодженими, доброякісними (гнилі і зіпсовані не допускаються до реалізації), чистими, свіжими на вигляд, твердими, достатньо стиглими (але без надлишкового утворення насіння), м’якуш без волокон, чашолистки і ніжка можуть бути дещо пошкодженими, з нормальною вологістю поверхні і без стороннього запаху і присмаку.

Баклажани першого сорту повинні мати добру якість і відповідати ознакам ботанічного сорту. Допускаються незначні дефекти форми, невелика зміна забарвлення плоду біля основи, незначні механічні пошкодження і зарубцьовані тріщини за умови, що вони не перевищують 3 см². Також вони практично не повинні мати сонячних опіків. До другого класу допускаються плоди з дефектами форми, забарвлення, незначні сонячні опіки з площею не більше 4 см², а також незначні зарубцьовані тріщини з площею не більше 4 см².

Калібрують плоди баклажана одним з двох способів – за максимальним діаметром або за масою. Мінімальний діаметр може бути 40 мм для видовжених плодів і 70 мм – для округлих. Різниця між найменшими і найбільшими плодами в одній упаковці не можуть перевищувати 20 мм для перших, і 25 мм – для других. Калібрування за масою проводиться відповідно до такої шкали за якої мінімальна маса складає 100 г:

  • від 100 до 300 г, за умови максимальної різниці 75 г між найменшими і найбільшими баклажанами в одній упаковці;
  • від 300 до 500 г, відповідно різниця – 100 г;
  • понад 500 г, відповідно різниця 250 г.

Дотримування вказаних параметрів для баклажанів першого товарного сорту якості обов’язкове. Окрім того, максимальна довжина видовжених плодів, не враховуючи плодоніжки, має складати 80 мм. Ці вимоги не поширюються на мініатюрні ботанічні сорти і гетерозисні гібриди.

До першого сорту допускається 10% (за кількістю і масою) плодів, які не відповідають вимогам для цього сорту, але відповідають другому, або, у окремих випадках, відповідають допускам для цього сорту. До другого сорту допускається 10% плодів, які не відповідають вимогам (окрім гнилої і зіпсованої продукції). Відносно допусків за розмірами то вони такі:

  • до першого допускаються 10% (за кількістю і масою) баклажанів, які відповідають більшій чи меншій категорії розміру, який указаний на упаковці;
  • до другого – відповідно 10% плодів, які не відповідають мінімальним вимогам.

У будь-якому випадку такий допуск не застосовують для баклажанів двох сортів, діаметр яких менше мінімального діаметру на 5 мм або, у випадку калібрування за масою менше 90 г. Вміст кожної упаковки повинен бути однорідним, а видовжені плоди – приблизно однакової довжини. Мініатюрні баклажани можна змішувати з іншими мініатюрними продуктами різного типу і походження, але у такому випадку у товарних специфікаціях описують всі продукти. До товарних характеристик відносять товарний сорт якості, розмір, який виражають залежно від способу калібрування - максимальним і мінімальним діаметром, або, відповідно – масою плодів баклажана.

Товарність баклажана знижуються пошкодженнями сонячними опіками та ураження верхівкою гниллю. Рослини уражені вірусом стовбура (Lycopersicum virus) формують деформовані плоди. Великої шкоди товарності плодів баклажана може завдати колорадський жук (Leptinotarsa decemlineata Say.).

Поделиться: