Лук-порей

автор:

В Європі, США та інших країнах світу популярністю користується цибуля порей (Allium porrum L.), тоді як в Україні цей вид цибулі ще не набув широкого поширення.

Рослини підкопують, відкидають недорозвинуті і обережно очищають від залишків ґрунту. Обрізують корінці, не пошкоджуючи денця, і листки, довжина яких не повинна перевищувати 20-25 см.

У країнах ЄС якість цибулі порей контролюють згідно з стандартом ЕЭК ООН FFV-21. За мінімальними вимогами цього стандарту порей має бути непошкодженим (обрізані корінці і листки дефектами не вважаються), доброякісними, чистими, свіжими (без ознак підсихання листків), практично без шкідників та слідів їхніх пошкоджень, без ознак утворення квітконоса, з нормальною вологістю поверхні, без стороннього запаху і/або присмаку.

Цибуля-порей за якістю відбіленої ніжки поділяється на два сорти – перший та другий. До першого сорту відносять продукцію доброї якості з ознаками, які властиві ботанічному сорту, а 1/3-1/2 загальної довжини відбіленої ніжки повинна бути білою або із зеленуватим відтінком. Водночас, для скоростиглих сортів, які на півдні Європи висівають у кінці літа після стерньових попередників, вирощують без пересаджування та збирають урожай у кінці зими і впродовж весни, відбілена ніжка повинна складати не менше ? загальної довжини, або 1/3 захищеної оболонкою частини. Допускаються також незначні дефекти поверхні, незначні пошкодження листків трипсами (але не ніжки) та незначні залишки ґрунту.

До другого сорту відносять продукцію, яку не можна віднести до першого, але вона відповідає мінімальним вимогам. Відбілена ніжка повинна складати не менше 1/4-1/3 довжини. Допускаються незначні дефекти, які не впливають на товарний вигляд, а саме:

  • ніжний квітконос, за умови, що він знаходиться у середині ніжки;
  • незначні пом`ятості, пошкодження трипсами і незначні сліди іржі на листках (але не на відбіленій ніжці).

Цибулю-порей калібрують за діаметром поперечного перерізу перпендикулярного до осі ніжки, який замірюють над потовщенням шийки. Мінімальний діаметр для скоростиглих сортів – 8 мм, і для інших – 10 мм. Для продукції першого сорту діаметр найбільшої ніжки не повинен перевищувати більше, ніж удвічі найменший, яка знаходяться в одній упаковці чи пучку.

Встановлені такі допуски за якістю та розміром (діаметром):

  • для скоростиглих ботанічних сортів першого товарного сорту допускається 10% (за кількістю або масою) рослин з ніжним квітконосом, який ще знаходиться у захищеній частині ніжки і ще 10% – цибулин, які не відповідають першому сорту, а другому;
  • для інших ботанічних сортів першого товарного сорту допускається 10% (за кількістю або масою) рослин, які відповідають другому сорту;
  • для другого сорту допускається 10% (за кількістю або масою) рослин, які не відповідають ні цьому класу, ні мінімальним вимогам, але без ознак посування чи гниття;
  • для всіх сортів якості допускається 10% (за кількістю або масою) рослин, які відповідають мінімальному встановленому діаметру і для першого сорту – вимогам однорідності.

Продукція повинна бути відповідним чином упакована з використанням нових, чистих та безпечних матеріалів. В упаковку цибулю-порей укладають трьома способами:

  • рівномірно розподіляють у всій упаковці;
  • зв`язками (зв`язаними пучками) в упаковці або без упаковки;
  • зв`язки в упаковці повинні бути однакової довжини.

У супровідних документах пишуть «Цибуля-порей», якщо продукт не видно зовні або для скоростиглих сортів, країну походження, товарний сорт якості та кількість пучків.

Збудники хвороб і шкідники часнику подібні до цибулевих. Водночас, деякі з них знижують якість в основному цибулі порей. До таких хвороб належать іржа (Puccinia porri Wint.; Puccinia allii Rud.; Melampsora allii-populina Kleb.), яка сильно уражує листки. Товарні якості знижує також цибулевий трипс.

Поделиться: