Огурец

автор:

У країнах Європейського Союзу огірок (Cucumis sativus L.) займає провідне місце серед овочевих культур відкритого і закритого ґрунту. Одержують чотири види продукції – пікуль, корнішон, зеленець і «гірчичний», або закусочний огірок. Якщо перші три класи відомі для нашого споживача, то закусочний вирощують здебільшого у Німеччині. За ступенем стиглості це майже стиглий плід, з якого знімають шкірку, ріжуть на кільця і консервують з гірчицею. В Україні виробництво огірка для свіжого ринку щорічно повністю забезпечується, тоді як для консервної промисловості вітчизняного огірка не вистачає.

Залежно від запитів європейського ринку огірок вирощують різними способами – через горщечкову розсаду або сівбою безпосередньо у відкритий ґрунт, без зрошення, на краплинному чи іншому поливі, врозстил або на шпалері, з використанням мульчуючої плівки чи агроволокна. На якість врожаю впливає забезпечення вологою і поживними речовинами. В умовах дефіциту вологи зеленець стає гірким, а від дисбалансу поживних речовин у грунті – збільшується вміст нітратів і частка деформованих нетоварних плодів.

Збирають корнішон щоденно, а пікулі – навіть двічі на день. Під час збирання стежать за якістю вибирання, оскільки залишені плоди швидко переростають. Перерослі плоди не тільки є нетоварними, але й стримують формування наступного урожаю. У процесі збирання важливо не піднімати, не перекручувати, не переміщувати і не розтоптувати стебла.

Для збирання врожаю на одному гектарі необхідно 10 – 12 робітників, яких бажано закріпити за конкретними рядками. Це дає змогу контролювати якість збирання. Оплачують за кількість зібраного врожаю, не враховуючи перерослі плоди. Використання пересувних платформ підвищує продуктивність праці.

Причіпна платформа ПУО-1А (Білорусія) використовується для багаторазового збирання огірка, хоча може бути застосована і на інших овочевих культурах. Агрегат забезпечує обережне збирання без пошкодження стебел. Завантаження зібраного врожаю у тару або транспорт проводиться безпосередньо під час роботи у полі. Робоча ширина універсальної платформи 14 м. Ширина опорних коліс 2,15 м. Збирають урожай одночасно на восьми рядках за ширини міжрядь 1,4 м. Обслуговують платформу 12 чоловік: тракторист, оператор і 10 робітників-збиральників. Продуктивність 0,25 га/год. Платформа агрегатується з тракторами класу 1,4 (МТЗ-80 і МТЗ-82), які обладнані зменшувачами швидкості.

Плоди огірка уражуються багатьма хворобами. Товарність плодів знижують антракноз (Colletotrichum lagenarium Ell. et Halst.), біла гниль (Sclerotinia sclerotiorum (Lib.) de Bary), сіра гниль (Botrytis cinerea Pers.), бура плямистість (Cladosporium cucumerinum Ell. et Arth.) і аскохітоз (Ascochyta cucumis Fautr. et Roum.). Деформація плодів огірка у відкритому ґрунті часто зумовлена несприятливими умовами вирощування – дефіцитом вологи і порушенням співвідношення елементів живлення в грунті. Аналогічно деформуються плоди і від ураження вірусними хворобами – огірковою мозаїкою (Cucumis virus 1 Smith.) (Cucumis virus 2 Smith.). В умовах високих температур і дефіциту вологи плоди огірка стають гіркими. Відносно шкідників, то великої шкоди плодам вони практично не завдають, хіба що солодкі липкі виділення баштанної попелиці (Aphis gossypii Glow.) та білокрилки (Trialeurodes vaporariorum Westw.) забруднюють продукцію.

В Україні контроль за технологіями вирощування і та якістю огірка проводиться за такими стандартами – ДСТУ 3247-95, ДСТУ ISO 7560-2002 та ДСТУ 6016-2008; у країнах СНД – ГОСТ 1726-85 (дод. А). У країнах Європейського Союзу для контролю за якістю огірка використовують стандарт ЕЭК ООН FFV-15, згідно з яким продукцію поділяють на три сорти – вищий, перший та другий. Цей стандарт використовують тільки для огірка, який постачають у свіжому вигляді, а не для переробки. Враховуючи біологічні особливості плодів огірка, які швидко втрачають свіжість, допускається незначна втрата свіжості.

Незалежно від сорту огірки повинні відповідати мінімальним вимогам і бути:

  • цілими і здоровими, без ознак гниття чи псування;
  • чистими, свіжими на вигляд і твердими;
  • практично без шкідників та пошкоджень ними;
  • без гіркого присмаку;
  • з нормальною вологістю поверхні та без стороннього запаху і/чи присмаку.

Огірки повинні бути достатньо сформованими, але мати м`яке насіння. Загальний стан продукції мусить бути таким, щоб витримати перевезення, завантаження, розвантаження і доставлятися споживачу у задовільному стані.

До вищого сорту відносять огірки з високою якістю, і вони повинні мати всі типові ознаки, які має ботанічний сорт чи гетерозисний гібрид. За зовнішнім виглядом вони мають бути добре сформовані, правильної форми і майже прямими (максимальна висота внутрішньої дуги складає 10 мм на 10 см довжини зеленця). Хоча постановами Європейського Союзу зараз дещо пом`якшені вимоги щодо кривизни. Дефекти, у тому числі і різні деформації від недостатнього розвитку насіння, не допускаються, окрім незначних поверхневих дефектів, за умови, якщо вони не впливають на зовнішній вигляд, якість, лежкість і товарність продукту в упаковці.

Перший сорт – це огірки доброї якості з усіма характерними ознаками для ботанічного сорту чи гетерозисного гібрида. Форма достатньо правильна і майже пряма (ступінь кривизни – 10 мм на 10 см довжини). Допускаються деякі дефекти, за умови, що вони не відображаються на загальному вигляді, якості, лежкості і товарному вигляді огірків в упаковці. До таких вад належать незначні зміни у формі (окрім тих, що пов`язані з розвитком насіння), забарвленні (світла пляма тієї частини плоду, яка торкалася ґрунту, вадою не вважається) та незначні пошкодження шкірки, за умови, що вони не продовжують збільшуватися.

До другого сорту відносять плоди, які не можна віднести до вищого і першого, але вони відповідають мінімальним вимогам. Допускаються дефекти форми, окрім тих що зумовлені надмірним розвитком насіння. Ступінь зігнутості плодів для цього класу – 20 мм на 10 см довжини. Вади у забарвленні допускаються до 1/3 поверхні (окрім світлої плями від торкання з ґрунтом). Огірки з кривизною понад зазначеної вище межі допускаються за умови відсутності інших значних дефектів, але вони упаковуються окремо.

Калібрування огірка проводять або за масою, або одночасно за масою і довжиною. Для вищого і першого сорту калібрування обов`язкове. Однорідність продукції досягається виконанням таких вимог:

  • в огірків, упакованих в одну тару, різниця у масі не може перевищувати 100 г (якщо найменший плід має масу від 180 до 400 г) та 150 г (якщо найменший плід важить понад 400 г);
  • в огірків масою 180 г і більше, упакованих в одну тару, різниця за масою чи довжиною не може перевищувати 10% таких, які вказані на упаковці.

Огірки масою менше 180 г, включаючи мініатюрну продукцію, мають бути приблизно однакового розміру. У кожній партії допускається наявність огірків з інших нижчих сортів, а саме:

  • для вищого сорту – не більше 5% (за кількістю) огірків з першого. У межах цього допуску не більше 0,5% з другого;
  • для першого сорту – не більше 10% (за кількістю) огірків з другого. У межах цього допуску не більше 1,0% плодів, які не відповідають другому чи мінімальним вимогам;
  • для другого сорту не більше 10% (за кількістю) огірків, які не відповідають вимогам цього сорту, або мінімальним вимогам. Продукт з ознаками псування чи гниття бракується.

Для всіх сортів (у випадку застосування калібрування) допускається 10% (за кількістю) огірків, які не відповідають розміру. Водночас, цей допуск поширюється тільки на огірки, які за своїми розмірами і масою не більше як на 10% відхиляються від установлених меж.

Вміст кожної упаковки повинен бути однорідним і складатися тільки з огірків однакового походження, ботанічного сорту, якості і розміру (якщо проводиться калібрування). В упаковку їх укладають досить щільно, щоб не допустити пошкоджень під час транспортування. Пакувальні матеріали, особливо папір, які використовуються усередині тари, повинні бути чистими, і такої якості, щоб не пошкоджувалися плоди. Чорнила і клеї для етикеток повинні бути безпечними. Якщо етикетки приклеюються на поверхню плодів, то після їх відклеювання не повинні залишатися сліди та пошкодження. В упаковках не допускається наявність ніяких сторонніх речовин.

Стосовно маркування, то у назві продукції позначають «Огірки», якщо вмісту не видно ззовні, і «Зігнуті огірки». З товарних характеристик зазначають товарний сорт якості, калібр (у випадку калібрування), який виражають у вигляді мінімальної та максимальної маси і кількість штук у коробці (факультативно).

Поделиться: