Скорцонера

автор:

Скорцонера (Scorzonera hispanica L.) незважаючи на високу харчову цінність, для українця так і залишається малопоширеною овочевою рослиною. Її вирощують за технологіями, які дуже подібні для моркви та інших коренеплодів. Збирають урожай пізно восени, або навесні після перезимівлі у відкритому ґрунті. Коренеплоди для свіжого споживання миють та сортують відповідно до стандарту UNECE STANDARD FFV-33 concerning the marketing and commercial quality control of SCORZONERA, який опублікований у 1967 р, і повторно затверджений у 1996 році. В Україні стандарти для скорцонери ще не розроблені. У мережу супермаркетів скорцонера постачається обрізною, або у пучках. Листки також можна використовувати в їжу.

Після збирання коренеплоди скорцонери повинні відповідати мінімальним вимогам, а саме: бути непошкодженими, доброякісними (тобто без ознак загнивання), чистими (допускається прилипання 5% землі), практично чистими від шкідників та їхніх пошкоджень, твердими, з білим і не волокнистим м’якушем, з нормальною вологістю поверхні та без стороннього запаху і присмаку. Коренеплоди збирають у фазі технічної стиглості, обрізаючи листки на відстані 2 см від головки коренеплоду. Ступінь розвитку і стану скорцонери повинні бути такими, щоб продукція витримувала транспортування, завантаження, розвантаження і доставлялася споживачу у задовільному вигляді.

Скорцонеру за якістю поділяють на два сорти. Коренеплоди першого сорту повинні бути високої якості. Допускаються невеликі дефекти за формою і незначні механічні пошкодження. Для другого сорту допускаються коренеплоди з механічними пошкодженнями, дефектами форми і з ознаками розгалуження коренеплодів.

Відповідно до вимог з калібрування до першого сорту допускаються коренеплоди з мінімальною довжиною 22 см і мінімальним діаметром 15 мм. Коренеплоди другого сорту повинні мати мінімальну довжину 15 см і діаметр – не менше 12 мм. В одній упаковці допускається наявність коренеплодів, довжина яких може відрізнятися на 10 см (у пучках 5 см) та за діаметром – 15 мм. До допусків у першому сорті відноситься наявність 10% коренеплодів з другого класу, та 10% поламаних з мінімальною довжиною 12 см. Для другого сорту допускається 10% коренеплодів, які не відповідають мінімальним вимогам (окрім гнилих, які не можна використовувати в їжу), та 20% поламаних з мінімальною довжиною 12 см. За довжиною коренеплодів до першого сорту допускається 10% (за їх масою, або кількістю), які відносяться до другого. До другого сорту допускається 10% коренеплодів менших за мінімальні вимоги, але їхня довжина не повинна бути меншою за 12 см і діаметр – меншим за 10 мм.

В одній упаковці всі коренеплоди, чи пучки повинні бути однорідними. Видима частина товару повинна відповідати усьому вмісту упаковки. Матеріали для упаковки і маркування повинні бути безпечними. Якщо скорцонера постачається в пучках, тоді на кожній упаковці позначають їх кількість.

Поделиться: