Капуста пекинская

автор:

До однорічних капуст, які стали популярними останніми роками в Україні, належить капуста пекінська (Brassica pekinensis Rupr.). Вітчизні стандарти для цього виду капусти тільки розробляються. В країнах ЄС користуються UNECE STANDARD FFV-44 Chinese cabbages, який діє з 1991 року.

Згідно з мінімальними вимогами капуста пекінська повинна бути непошкодженою (деякі сорти з довгими листками вимагають їх укорочення, що не вважається пошкодженням), доброякісною, чистою і з обрізаними нижніми забрудненими листками, свіжою на вигляд, практично без шкідників та слідів їхніх пошкоджень, без утворених квітконосів, без надлишкової поверхневої вологи, без стороннього запаху і присмаку. Стебло зрізують дещо нижче від місця прикріплення нижніх листків, які повинні щільно прилягати до головок. Зріз повинен бути чистим. Незначне забарвлення судинних пучків під час зберігання на місці зрізу допускається. Розвиток головок повинен забезпечувати транспортування, післязбиральну доробку і доставку до споживача у задовільному стані.

Головки капусти пекінської з видовженими і округлими головками поділяють на два сорти – перший і другий. До першого сорту відносять головки з високою якістю, які мають бути добре сформованими, листки компактно прилягати до головок, без ознак пошкоджень морозом, без механічних пошкоджень (допускаються незначні тріщини на зовнішніх листках), а довжина зачаткового квітконосу всередині головки повинна бути не більше 1/3 загальної довжини упакованої головки.

До другого сорту допускається продукція, яка не відповідає першому, але зберігає якість і товарний вигляд за умови незначних дефектів форми, забарвлення, не зовсім компактних листків, незначного підморожування покривних листків, невеликих плям і незначного механічного пошкодження листків, слідів внутрішнього некрозу. Довжина зачаткового квітконосу може складати не більше ? загальної довжини упакованої головки.

Розмір головок визначається їх масою. Для двох сортів мінімальна головка капусти пекінської має бути не менше 350 г. У кожній упаковці першого класу різниця між мінімальною і максимальною масою не повинна перевищувати 1,5 раза, а для другого – не більше, ніж удвічі. До першого сорту допускається 10% головок (за масою чи кількістю) з другого, а до другого – 10% головок, які не відповідають ні цьому сорту, ні мінімальним вимогам. Для двох сортів якості допускається 10% головок (за масою чи кількістю), які не відповідають вимогам за однорідністю і з мінімальною масою не менше 250 г (за стандартами Німеччини – 300 г).

Вимоги щодо упакування подібні до інших видів капуст. Водночас, коли ботанічні сорти капусти пекінської мають видовжені головки і поставляються з обрізаними зовнішніми листками, вся упаковка повинна бути представлена аналогічною продукцією.

Шкідники і хвороби капусти пекінської, які впливають на товарність головок, є спільними з іншими видами капусти. До специфічних фізіологічних хвороб відносять некроз внутрішніх листків, який зумовлений порушеннями мінерального живлення. Інколи під час логістики за підвищених температур всередині головки продовжує рости у довжину квітконос, що зменшує якість.

Поделиться: