Сельдерей

автор:

Селера (Apium graveolens L.) має добрий попит в Україні. Особливо цінується її коренева різновидність (var. rapaceum), хоча у світі вирощують ще дві різновидності – листкова (var.secalinum) і черешкова (var.dulce). У Державний реєстр сортів занесені 10 коренеплідних і листкових сортів (2009). Типовим листковим сортом є Красилівський, селекції Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка. Черешкові сорти поширені поки що лише у городників – любителів, хоча у США вони займають значну частину у маркетингу овочів. Збирання врожаю і післязбиральна доробка у цих різновидностей різні.

Листки на листкових сортах починають збирати через 80-90 діб після висаджування розсади. В умовах Лісостепу це припадає на середину липня. Після відростання листків їх збирання періодично повторюють до приморозків. Інколи рослини залишають зимувати, прикриваючи торфом або іншими утеплюючими матеріалами, що дає змогу одержати ніжну зелень рано навесні. Для прискорення віддачі врожаю використовують укривання агроволокном або плівкою. Післязбиральна технологія доробки селери листкової подібна до інших зеленних овочевих рослин. Урожайність листків – до 20 т/га.

Підготовку кореневої різновидності до збирання розпочинають восени за три тижні. Нижні листки періодично виламують, а рослини підгортають. Викопують коренеплоди у жовтні. Урожайність товарних коренеплодів до 30 т/га. Післязбиральна їхня доробка складається з проведення сортування, миття, обрізки бокових коренів і упакування. Мінімальний діаметр коренеплодів, згідно з європейськими нормативами, не може бути меншим 6 см. До основних дефектів коренеплодів, які знижують якість, є утворення блюдце-подібних порожнин на верхівці коренеплодів (цьому дефекту сприяють висока забезпеченість азотом і вологою, велика площа живлення), пустотілість і утворення коричневих плям.

Черешкова селера вирощується заради ніжних відбілених черешків, які одержують підгортанням рослин впродовж вегетації і у вересні напередодні збирання врожаю. У США вирощують самовідбілюючі сорти Selebrity, American Green, які не вимагають підгортання, але вони менш стійкі проти приморозків. Відбілені черешки збирають у жовтні перед приморозками, обрізаючи головку з черешками на рівні ґрунту. Урожайність черешків до – 10 т/га. Післязбиральна доробка черешків передбачає відбір товарних, обрізування пластинок листків, миття та упакування.

Якість черешкової селери контролюють з допомогою стандарту UNECE STANDARD FFV-12 Ribbed celery, який ще не має аналога в Україні. На пунктах доробки її поділяють на два сорти – перший і другий. Пучок черешків першого сорту за масою поділяють на три групи: великі – понад 800 г; середні – від 500 до 800 г та – від 150 до 500 г. На упаковці, окрім «черешкова селера» інколи пишуть «відбілена селера».

Поделиться: