Ревень

автор:

Народам північної Європи дуже подобається ревінь (Rheum rhaponticum L.), який споживають у свіжому та переробленому вигляді. В Україні цю овочеву рослину також полюбляють, особливо, у західних областях. Наприклад, у Пустомитівському та Перемишлянському районах Львівської області на вирощуванні черешків ревеню спеціалізуються цілі села, які одержують ранню продукцію у квітні-травні. Одним з недоліків ревеню є накопичення щавлевої кислоти, яка у великих кількостях є шкідливою для організму людини. Вміст цієї кислоти збільшується від верхівки черешка до його основи, і досягає максимуму у кінці літа, що робить його непридатним для споживання у цей період. Як і у всіх інших зеленних овочевих рослин у черешках накопичується велика кількість нітратів. За даними Г. Круга (2000) у червні вміст нітратів складає в середньому 500 мг/кг, у вересні – понад 2000 мг/кг.

Для свіжого споживання ревінь вирощують за трьома технологіями:

  • вигонкою у закритому ґрунті;
  • прискоренням плодоношення під тимчасовими плівковими укриттями та із застосуванням агроволокна у відкритому ґрунті;
  • у відкритому ґрунті за звичайних технологій вирощування.

Технології вирощування ревеню і контроль якості в Україні не стандартизовані. Враховуючи біологічні особливості плантації закладають та експлуатують впродовж 10-15 років. Урожай починають збирати з дворічних плантацій. Навесні збирають для свіжого споживання, а восени можна провести один збір для консервування.

Для контролю якості європейські фермери та споживачі з 1996 року користуються міжнародним стандартом UNECE STANDART FFV-40, Rhubarb. Цей стандарт подає показники якості черешків ревеню тільки для свіжого споживання. Перед сортуванням продукції на два сорти вона повинна відповідати мінімальним вимогам – бути непошкодженою, доброякісною, без ознак гниття, чистою, свіжою, вільною від шкідників та їх пошкоджень, не пом?ятою, без зайвої вологи та мати характерне для ботанічного сорту забарвлення. Якщо черешки одержані з допомогою вигонки, тоді допускається наявність пластинок листків. У ревеню з відкритого ґрунту довжина обрізаної листкової пластинки на верхівці черешка не повинна перевищувати 5 см. Ступінь розвитку черешків та технологія збирання врожаю повинні забезпечити перевезення, навантаження, розвантаження, зберігання і доставлятися до споживача у задовільному стані.

До першого сорту відносять черешки з високою якістю і мати типові ознаки ботанічного сорту. З хвороб не допускається наявність пустул іржі. Якщо продукція одержана вигонкою, тоді черешки можуть бути тоншими, але інтенсивне забарвлення повинное займати не менше 2/3 довжини. Пластинки листків мають бути свіжими і не пом`ятими.

Вимоги до мінімальної довжини черешків та їх діаметра залежать від способу технології вирощування і товарного сорту:

СортМінімальні розміри, см
ревінь від вигонки у спорудах закритого ґрунтуревінь від прискорення плодоношення у відкритому ґрунті (під плівкою, агроволокном)ревінь, одержаний за звичайних технологій вирощування у відкритому ґрунті
довжинадіаметрдовжинадіаметрдовжинадіаметр
Перший251,5202,0252,0
Другий201,0151,5201,5

До другого сорту відносять черешки, які не можна віднести до першого сорту, але придатні для споживання. Допускають черешки з дефектами форми, ступеня розвитку (невеликі тощо) і забарвлення. Сліди іржі, травми, пошкодження поверхні не стають перепоною для віднесення до цього класу. Але вимоги до забарвлення не змінюються і залишаються такими ж, як і для першого сорту.

До допусків відноситься 10% від маси чи від кількості черешків, які не відповідають першому чи другому сорту. Окрім цього, для другого сорту допускаються черешки, менші на 2 см за довжиною, та 0,5 см – за діаметром.

На ринок черешки упаковують, або постачають у зв`язаних пучках. Для упакування використовують чисті, нові матеріали без стороннього запаху. Чорнила та клей повинні бути безпечними. У коробки черешки складають рівними рядами. Серед особливих позначень на етикетках та супровідних документах слід вказати спосіб вирощування, особливо коли продукція одержана способом вигонки у закритому ґрунті.

Поделиться: