Боб овощной

автор:

Біб овочевий (Vicia faba L.) – однорічна холодостійка рослина. Від сходів до початку цвітіння перших нижніх квіток необхідно – 70-75 діб. Цю рослину вирощують заради соковитого нестиглого насіння так званого зеленого горошку, яке збирають у технічній стиглості, або сухого насіння. Продуктовим органом є біб довжиною від 5 до 30 см. В Україні вирощують сорти з короткими бобами, а в Іспанії та інших Середземноморських країнах користуються попитом з довгими. У Польщі біб вирощують у великих кількостях для заморожування і приготування супових наборів. В Іспанії люблять пити пиво із зеленим нестиглим дрібним насінням. Стигле насіння має забарвлення від жовтуватого до чорного, а нестигле – зелене і червонувате. У бобі формується здебільшого 3-4 насінини, а у довгих – навіть до 8.

Формування врожаю триває понад 30 діб, що зумовлює багаторазове його збирання. У Польщі для прискорення достигання і одноразового механізованого збирання практикують прищипування верхівок стебел. Починають збирання з нижніх м’ясистих виповнених бобів, які акуратно виламують. Саме тоді нестигле насіння має молочно-воскову стиглість. Зірвані плоди складають у корзини і транспортують на пункт доробки, де їх пакують цілими, або вилущують зелений горошок. Вилущують механізовано, або невеликі партії – вручну. Після чого підготовлені партії охолоджують.

Урожайність сильно залежить від погодних умов і строків сівби. Низька урожайність формується у суху і жарку погоду, і за пізніх строків сівби. Для одержання високої врожайності дуже важливо забезпечити рослини бобу рівномірним поливом і захистом проти бобової попелиці. Враховуючи високу холодостійкість бобу у країнах Середземномор’я практикують осінню сівбу і зимове збирання бобів. Це дає можливість одержувати високоякісний «бобовий зелений горошок» як для заморожування, так і для свіжого споживання. Урожайність зелених бобів становить у середньому 10 – 15 т/га. Відходи після вилущування сягають до 60 – 65 %. Якість продукції знижується у дощову погоду після ураження стулок бобів аскохітозом, який проявляється у вигляді темних удавлених плям.

Спеціальних стандартів для свіжого нестиглого насіння (так званого зеленого горошку з бобу) не розроблено. У деякій мірі для контролю його якості можна використати стандарт для зеленого горошку з гороху овочевого ДСТУ ЕЭК ООН FFV-27:2007.

Поделиться: