Лук-батун и другие листовые многолетние виды

автор:

Багаторічні види цибуль вирощуються у різних країнах світу, але кожний з цих видів має специфіку вирощування і споживання різними народами. У Китаї, Японії, Кореї високо цінується цибуля батун (татарка) – Allium fistulosum L. Найкращу продукцію для експорту одержують на півострові Шаньдун. В Европі батун вирощують овочівники – любителі. Цибулю виноградну (Allium ampeloprasum L.) культивують у Франції та Німеччині для виготовлення маринованого цибулевого пікуля, який використовується у ресторанному бізнесі.

В Україну інтродуковано з Китаю цибулю запашну (Allium odorum Thunb.), яка також широко вирощується в країнах Сходу. В Україні, незважаючи на наявність сортів, через сильний специфічний аромат, вона поки що має незначне поширення.

В європейських країнах, особливо північних, для ресторанів вирощують цибулю-різанець (шнітт-цибулю) – Allium schoenoprasum L., яку обережно зрізують ножицями і зв`язують у пучечки. На пунктах доробки їх швидко охолоджують до +4°С. Народи Сибіру таку зелень засолюють на зиму.

Не зважаючи на попит стандарти для різних багаторічних видів цибулі не розроблені.

Поделиться: