Фенхель

автор:

В Україні фенхель звичайний (Foeniculum vulgare Mill.) більше відомий як ефіроолійна рослина, зате в Італії та інших середземноморських країнах його широко використовують в якості овоча. Для цього селекціонерами створено багато овочевих сортів. Це – дворічна рослина з яйцеподібно-трикутними листками, які тричі-, чотириперисто-розсічені. Нижні черешкові листки розетки мають великі соковиті порожнини, які формують головку. Якість цих головок залежить від достатнього і рівномірного зволоження. Перед збиранням листки над головкою зрізують на висоті не більше 7 см, а головку біля основи відрізують від корінця. У випадку забруднення їх промивають і просушують.

В Україні вимоги стосовно головок овочевого фенхелю поки що не регламентовані. Збут і контроль товарної якості головок фенхеля (який іноді називають солодким фенхелем) у країнах ЄС контролюється стандартом ЕЭК ООН FFV-16, який уперше опублікований у 1969 році і переглянутий у 2000 році. За мінімальними вимогами, яких дотримуються під час збирання врожаю, головки фенхелю повинні бути непошкодженими (за винятком корінців та листків, які відрізують), доброякісними, без ознак псування, чистими, свіжими на вигляд, без шкідників (особливо попелиці), без ознак пошкодження шкідниками, твердими, без ознак формування квітконосів, не пошкоджені приморозками, просушеними після промивання і без стороннього запаху і/чи присмаку. Ступінь розвитку головок повинен бути таким, щоб вони витримали перевезення, завантаження, розвантаження і роздрібну торгівлю.

Після збирання врожаю головки сортують на два сорти. До першого відносять такі, які мають характерні ознаки для ботанічного сорту. Головки правильної форми. Зовнішні жилки на піхвах повинні бути щільними, м`ясистими, м`якими і білими. Допускається наявність незначної пом`ятості та незначних зарубцьованих тріщин.

До другого сорту відносять головки, у яких дотримані мінімальні вимоги, але які не можуть бути віднесені до першого класу. Допускаються зарубцьовані пошкодження завдовжки не більше 3 см та зелені плями на зовнішній частині головок, які займають не більше третини всієї поверхні.

Калібрують за поперечним діаметром, який повинен бути не менше 60 мм. Різниця між мінімальним та максимальним діаметром в одній упаковці не повинна перевищувати 20 мм. Вимоги не стосуються мініатюрної продукції, тобто ботанічних сортів які спеціально створені для одержання маленьких головок.

У партії першого сорту допускається наявність 10% (за кількістю головок або їх масі) продукції, яка відповідає вимогам другого. Для другого сорту дозволяється наявність 10% (за кількістю головок) продукції, яка не відповідає вимогам цього сорту, ні мінімальним вимогам, але не допускається гнила чи зіпсована продукція. Для двох сортів допускається наявність 10% (за кількістю або масою) головок, розміри яких дещо менші і більші за встановлені норми. У будь-якому випадку ці допуски не можуть поширюватися на фенхель з діаметром менше 55 мм.

Вміст однієї упаковки повинен бути однорідним і вміщувати головки фенхелю тільки одного походження, ботанічного сорту, зовнішнього вигляду, якості та розміру. Видима частина в упаковці повинна відповідати усьому вмісту. Цей стандарт поширюється тільки на оптову тару. Одиниці упаковки продукції, в які розфасований фенхель для роздрібної продажі, не підпадають під ці положення відносно маркування, а повинні відповідати національним вимогам.

Мініатюрний фенхель, або бебі-фенхель повинен бути приблизно однаковим за розміром. Його можна упаковувати в одну упаковку з іншими мініатюрними овочами різного типу і походження. У такому випадку обов`язково описувати всі продукти та їхнє походження.

Матеріали для упакування повинні бути чистими та новими. Вони не повинні викликати зовнішнє і внутрішнє пошкодження головок фенхелю. Чорнила для заповнення етикеток та клей повинні бути нетоксичними.

Поделиться: